Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1] 2 3 ... 124   Dolje

Autor Tema: Beverly club  (Posjeta: 322941 )

lesi

• *
  • Vozi: Beverly 250
Beverly club
« : 28. Rujan 2007, 12:46:26 »

Pozdrav...već 4 godine vozim Beverly,prvo 200 sada 250 i mogu reći da sam prezadovoljan!!
Budući da puno ljudi znam da voze Beverly i da na cesti vidim puno istih, mogao bi se osnovat Beverly club za ljubitelje ove vrste....

eto zanimaju ne vaša razmišljanja..

« Zadnja izmjena: 19. Rujan 2009, 14:54:19 liberty »
Evidentirano

master

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: cipelcug
Odg: Beverly club
« Odgovori #1 : 28. Rujan 2007, 15:25:50 »

kao jedan od sretnih vlasnika(trenutno) mogu samo podrzati ovaj prijedlog ako zbog nicega onda zbog izbjegavanja lopovluka koje neki serviseri nastoje provoditi smatrajuci vozace skutera manje vrijednim i glupim

BTW radilo se o pokvarenoj sajli km sata koju su oni definirali kao pokvaren cijeli sat i htjeli naplatiti 1,5kkn a promjenom sajle od 120 kn stvar je rjesena.
Evidentirano
carpe diem

bad_ri

• **
« Odgovori #2 : 28. Rujan 2007, 18:10:03 »

Pozdrav...već 4 godine vozim Beverly,prvo 200 sada 250 i mogu reći da sam prezadovoljan!!
Budući da puno ljudi znam da voze Beverly i da na cesti vidim puno istih, mogao bi se osnovat Beverly club za ljubitelje ove vrste....

ja sam ZA! jedino sto ce drugi pricati da je to "just another scoot..."
Evidentirano

aXXo

• **
  • Vozi: KTM 660
« Odgovori #3 : 28. Rujan 2007, 18:11:26 »

ja nevolim piagio ali je beverly komford i luksuz i sto se tog tice najbolji je
Evidentirano

miha_vg

• **
  • Vozi: V-Strom 650 A K8, Mali Sivi Miš, 38 500 km.
« Odgovori #4 : 28. Rujan 2007, 20:16:20 »

Čuj, mogli bi, ja sam za. Samo, moramo se negdje nalazit? Na Jarunu?  :mrgreen:
Evidentirano
Uh, kak sam zgodan, sve mi se cure sviđaju...

IKO

• *
  • Vozi: Piaggio Beverly 200
« Odgovori #5 : 28. Rujan 2007, 20:37:21 »

imate i mene,ja san za  :palacgore:
samo dajte susrete u dalmaciji

miha_vg

• **
« Odgovori #6 : 28. Rujan 2007, 20:42:40 »

imate i mene,ja san za  :palacgore:
samo dajte susrete u dalmaciji

Može. Jel Novalja dovoljno dalmatinska?
Evidentirano

lesi

• *
  • Vozi: Beverly 250
« Odgovori #7 : 28. Rujan 2007, 20:51:44 »

Može IKO,nema problema..
Nego još nešto: u zadnje 2 godine nagovorio sam 5 frendova da kupe beverly i uspio sam..
a i fakat je udoban i malo troši..

i još nešto: jedan motorist sa Z750 me pitao ovo ljeto kakav je Beverly jer misli projenit Zea i prijeć na piaggio..kaže smeta mu vjetar..

eto
Evidentirano

jedimaster

• Vozi: Tie fighter
« Odgovori #8 : 28. Rujan 2007, 20:54:11 »

Može IKO,nema problema..
Nego još nešto: u zadnje 2 godine nagovorio sam 5 frendova da kupe beverly i uspio sam..
a i fakat je udoban i malo troši..

i još nešto: jedan motorist sa Z750 me pitao ovo ljeto kakav je Beverly jer misli projenit Zea i prijeć na piaggio..kaže smeta mu vjetar..

eto

Beverly club  :palacgore: A ovaj sa zecom je malo jači biker  :palacdolje:
Evidentirano
www.apertemedia.hr , izrada web stranica , grafička priprema , tisak...

miha_vg

• **
« Odgovori #9 : 28. Rujan 2007, 20:57:53 »

Ma Beverly je fakat najbolji skuter, nema tu kaj. Jedino kaj se Lesi malo vozi i ne da mu se putovat tu i tamo, ali ja sam siguran da će sljedeće sezone, kad nabavi full opremu kaj se tiče moto odjeće i obuće, proputovati.

Lesi, samo naprijed!   :palacgore:
Evidentirano

IKO

• *
« Odgovori #10 : 28. Rujan 2007, 23:24:00 »

OK, onda javite kad bude nešto dogovoreno

gusta

• Gost
« Odgovori #11 : 01. Listopad 2007, 23:41:27 »

Ja sam ZA! Vec mi je pun kufer desifriranja talijanskog na http://www.beverlyclub.net i njihovom forumu. Ocemo traziti posebnu sekciju na ovom forumu ili da se organizira poseban Croatian Beverly Owners Club forum site?  :mrgreen: :misli: BTW IKO kako ide skut sa tim 4Road? Jel skupo to?
Evidentirano

Kresimir-Ri

• **
  • Vozi: X-max 250 2010
« Odgovori #12 : 02. Listopad 2007, 19:43:44 »

Ja sam isto za! :palacgore: Znam nesto talijanskoga 8) tako da mogu pomoci kod prijevoda sa talijanskog foruma www.beverlyclub.net!
Ako treba neka se javi!!   P.S. vidio sam da ima aktivnih nasih ljudi na tom forumu!! Gusta, Palladio,To3cutter!! A ja malo lurkam :jesus:
Evidentirano

gusta

• Gost
« Odgovori #13 : 02. Listopad 2007, 20:01:48 »

Ja sam isto za! :palacgore: Znam nesto talijanskoga 8) tako da mogu pomoci kod prijevoda sa talijanskog foruma www.beverlyclub.net!
Ako treba neka se javi!!   P.S. vidio sam da ima aktivnih nasih ljudi na tom forumu!! Gusta, Palladio,To3cutter!! A ja malo lurkam :jesus:

Ja sam koristio google translations da bi se sporazumio tamo na forumu. Nemres vjerovat' koliko ti talijani nemaju pojma o engleskom, a nisu bas ni neki poznavatelji tehnicke strane Beverlija.
Evidentirano

aXXo

• **
  • Vozi: KTM 660
« Odgovori #14 : 02. Listopad 2007, 20:05:12 »

Ja sam koristio google translations da bi se sporazumio tamo na forumu. Nemres vjerovat' koliko ti talijani nemaju pojma o engleskom, a nisu bas ni neki poznavatelji tehnicke strane Beverlija.

pa ne kažu svi bezveze da su talijani cigani :lipotan:
Evidentirano

Kresimir-Ri

• **
  • Vozi: X-max 250 2010
« Odgovori #15 : 02. Listopad 2007, 20:07:37 »

Talijani su inace poznati kao "seljacine" po pitanju poznavanja drugih jezika, ali za beverly-a bas neznam ko se bolje kuzi od njih!! Neznam koliko si razgledavo ima dobrih uputa bilo slikama bilo video isjeccima!
Evidentirano

gusta

• Gost
« Odgovori #16 : 02. Listopad 2007, 20:17:08 »

Oke, vidio sam one filmove tipa kako promjeniti remen, kako ugraditi blue led u instrumente i slicno. Nes' ti nauke!  :mrgreen: Ajmo krenuti sa uobicajenom anketom;

Koliko predjenih kilometara imate?

Na mom satu pise 13000 km, 2004.godina.

Kvarovi - nedostaci?

Cvrčci u variomatu i trese volan pri 80 km/h, vjerujem da bi trebalo kupit nove gume i dobro ih izbalansirati.

Servisi, iskustva?

If u ask me, najbolje sam svoj majstor nakon garantnog roka pa do generalke. Cijene dijelova u Zagrebu su prilicno paprene, remen, rolice ulje i filter 600 kuna, ko da vozim Hondu Silverwing!
Evidentirano

Nike

• NIXON
  • Vozi: YAMAHA
« Odgovori #17 : 02. Listopad 2007, 23:56:27 »

Oke, vidio sam one filmove tipa kako promjeniti remen, kako ugraditi blue led u instrumente i slicno. Nes' ti nauke!  :mrgreen: Ajmo krenuti sa uobicajenom anketom;

Kvarovi - nedostaci?

Cvrčci u variomatu i trese volan pri 80 km/h, vjerujem da bi trebalo kupit nove gume i dobro ih izbalansirati.

Servisi, iskustva?

If u ask me, najbolje sam svoj majstor nakon garantnog roka pa do generalke. Cijene dijelova u Zagrebu su prilicno paprene, remen, rolice ulje i filter 600 kuna, ko da vozim Hondu Silverwing!
Samo 600 kuna???
Evidentirano
KACIGE: ARAI, AGV, SHARK, SUOMY, KYT, UNIK, NAU, BHR, NENKI ; MOTO ODJEĆA: REV'IT!, BERING, UNIK ; ČIZME: REV'IT!, TCX ; AKUMULATORI: BS, FULBAT; PUNJAČI: BS ; DISK PLOČICE: GOLDFREN ; CERADE: SPINELLI ; RUKAVICE: REVIT, ORINA ; TORBE I SJEDALA: BAGSTER: MAJICE VR46
http://shop.yamaha-split.hr/

gusta

• Gost
« Odgovori #18 : 03. Listopad 2007, 00:07:30 »

Samo 600 kuna???

Kako samo? Litra ulja, filtercic, bakreni valjcici JEDNA svijecica i remen. Sorry meni je to puno novaca. Pa to je fuckin' potrosni materijal. Tu dodaj jos 400 kuna koliko sam dao za servis, pa ti vidi.
Evidentirano

Incredible

• Highlanderova snaha
  • Vozi: KTM
« Odgovori #19 : 03. Listopad 2007, 00:13:13 »

Kako samo? Litra ulja, filtercic, bakreni valjcici JEDNA svijecica i remen. Sorry meni je to puno novaca. Pa to je fuckin' potrosni materijal. Tu dodaj jos 400 kuna koliko sam dao za servis, pa ti vidi.

Ma nije to ništa strašno, to su jednostavno realne cijene.Kaj bi mi s pravim motorima trebali reč pa mene najobičniji servis dođe 800 kn i to samo ruke, ulje i filter da ne pričam o nekom večem servisu recimo na 12000 ili 24000 e tu je tek prava lova u igri.

I da puno je to novaca al jednostavno takve su cijene nažalost :palacdolje:
Evidentirano
ZAGI

bad_ri

• **
« Odgovori #20 : 04. Listopad 2007, 20:18:27 »

Kvarovi - nedostaci?

Servisi, iskustva?

kilometara mi pise 10.000, ali imam 26.000 (sat se resetirao) - razlog - na servisu kazu "ne znaju za takav slucaj, kao ni za razlog"

kvarovi - jednom crknuo malossi multivar 2000, jer sam rastegnuo na oko 140 km/h i tako vozio 10-ak minuta. drugi kvar je resetiranje gore navedenog km-sata.

sa servisom nemam previse iskustva jer je sve uglavnom radjeno po principu "sam svoj majstor". trenutno je motor kod moto matušića na popravku, jer sam u prometnoj nastradao i tip mi je autom polomio plastike na desnoj strani motora. iskustvo sa servisa cu prenijeti kad mi poprave motor (nadam se u roku od sljedecih par dana)
Evidentirano

gusta

• Gost
« Odgovori #21 : 04. Listopad 2007, 21:16:02 »

kilometara mi pise 10.000, ali imam 26.000 (sat se resetirao) - razlog - na servisu kazu "ne znaju za takav slucaj, kao ni za razlog"

kvarovi - jednom crknuo malossi multivar 2000, jer sam rastegnuo na oko 140 km/h i tako vozio 10-ak minuta. drugi kvar je resetiranje gore navedenog km-sata.

Kako se razletio Multivar? Sta je otislo i zbog cega? Mislio sam kupit Multivar, ali koji ce mi klinac ak ce se raspasti na full speedu.
Evidentirano

IKO

• *
« Odgovori #22 : 05. Listopad 2007, 14:42:28 »

Ja sam ZA! Vec mi je pun kufer desifriranja talijanskog na http://www.beverlyclub.net i njihovom forumu. Ocemo traziti posebnu sekciju na ovom forumu ili da se organizira poseban Croatian Beverly Owners Club forum site?  :mrgreen: :misli: BTW IKO kako ide skut sa tim 4Road? Jel skupo to?

i sa i bez prigušivača ide dobro samo kad staviš prigušivač dobiješ na startu, zvuk je predobar,
cijena ti oko 2300kn

bad_ri

• **
« Odgovori #23 : 05. Listopad 2007, 22:26:45 »

Kako se razletio Multivar? Sta je otislo i zbog cega? Mislio sam kupit Multivar, ali koji ce mi klinac ak ce se raspasti na full speedu.

ja sam ga razvukao preko full speeda - cini se (kazaljka na km-satu je bila na 145+). izgleda da je jedna rolina  istrosila kuciste unutar kojeg se vrti - rastopila joj se plastika i rasturila je aluminij unutar kojeg se nalazi. multivar je super, ja kupujem novi cim mi uleti neka extra lova za komad i ugradnju. moguce da mi je lik kad je montirao roline zeznup stvar, jer su roline bile asimetricne (one kod kojih treba paziti u kojem smjeru se monitraju). u svakom slucaju multivar je veliku plus u ubrzanju, a i u konacnoj brzini. sad imam standardni variomat i beverly mi je trom, a konacna brzina oko 120-125 km/h.
Evidentirano

Scarface

• *
  • Vozi: Beverly250
« Odgovori #24 : 06. Listopad 2007, 16:20:25 »

Ja sam za.  :palacgore:
24000 km 2004g.
Evidentirano
Bolje biciklom u kurve nego Mercedesom na posao.
 Str: [1] 2 3 ... 124   Gore

Stranica je generirana za 0.271 sekundi uz 21 upita.