Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 122   Dolje

Autor Tema: Beverly club  (Posjeta: 305728 )

Mr J

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: Sve sto se jako cuje i brzo ide
Odg: Beverly club
« Odgovori #125 : 13. Svibanj 2008, 09:38:21 »

sa 100tkom moze jedino manje pucati iz auspuha i nista drugo!  :LOL:
Evidentirano
Vozim samo lijepe cure
----------------------
BANNED USER

bad_ri

• **
« Odgovori #126 : 13. Svibanj 2008, 12:50:11 »

Ne mora znaciti da vozis istim tempom ili po istim vremenskim uvjetima, lokacijom .....
Jednostavno ne vjerujem u manju potrosnju zbog vrste benzina, mozda bolje preformanse kod nekih makina, ali osobno nisam nista primjetio.

to sam isprobao po zimi, u relativno slicnim, gotovo istim uvjetima. tura od doma na posao i natrag i tako svaki dan.
98 i super 100 manja potrošnja nego kad se vozim na 95.
Evidentirano

kind20

• *
  • Vozi: Piaggio Beverly 125
« Odgovori #127 : 21. Svibanj 2008, 14:56:23 »

lijep pozdrav svima...nadan se da s neće nitko buniti ako to pitanjepostavim ovdje....ali ipak su tu znanci za beverly...hehe
naime imam beverly 200,kupio sam ga pred par tjedana i motor neće da razvije brzinu više od 105-110km/h(uzbrdo,nizbrdo,sam,ja i cura...uvijek ista brzina),nešto mi lagano zvecka u variomatu,i kad ga ujutro palim prvi put upali tek iz drugog trećeg pokušaja...hm...pomožite ljudi ak možete....  :LOL: :LOL: :LOL:
Evidentirano
............

liberty

• Vozi: budem piaggio
« Odgovori #128 : 21. Svibanj 2008, 14:58:38 »

koliko ima km, kadu su mijenjane rolice, remen i svječice?
kako mu je stanje ulja?
Evidentirano

primorje

• **
« Odgovori #129 : 21. Svibanj 2008, 16:02:14 »

500 kuna i do Sandy servisa na promjenu ulja,remena i svjecice pa onda biti siguran kada si stavio i koji je slijedeci interval. U medjuvremenu ga zamolis za dijagnostiku ostalih dijelova motora, pa si relativno siguran i spreman za ljeto uz naravno dobru opremu koju vjerujem imas :mrgreen:
p.s. ja sam se opekao kada sam kupovao od prijatelja pa ne vjerujem vise nikome,bas nikome.... :(
Evidentirano

kind20

• *
« Odgovori #130 : 21. Svibanj 2008, 16:08:45 »

ma u tome i je problem...prijašnji vlasnik je navodno napravio kompletan servis...znači roline,remen,svječicu,ulje....ali to nije to...motor lagano i troka.... :misli: :misli: :misli: :misli:
Evidentirano
............

primorje

• **
« Odgovori #131 : 21. Svibanj 2008, 16:15:23 »

Netko je pametan prije napisao....samo original NGK svetlica....ides sistemom eliminacije, a moj savjet je u svakom slucaju strucna ruka majstora pa kako se on vec zvao...
Mada ne znam di mozes brze od 115 sa 200ccm u Rijeci...eventualno s Grobnika po autocesti nizbrdo...jer ti za tu brzinu treba 12-13 sekundi a to je vec kraj svake ulice u Rijeci... :D :D
Evidentirano

gusta

• Gost
« Odgovori #132 : 21. Svibanj 2008, 16:42:25 »

ma u tome i je problem...prijašnji vlasnik je navodno napravio kompletan servis...znači roline,remen,svječicu,ulje....ali to nije to...motor lagano i troka.... :misli: :misli: :misli: :misli:
Jel trokira cijelo vrijeme, ili samo na odredjenoj turi. Moj Beverly 125 (isti leader ku..kuruz), trokira samo pri odredjenoj turi, vrlo visoko po mojoj procjeni negdje oko 8000 rpm, ali kad ga spusim niz nizbrdicu odtroka svoje i kad predje tih 8000 opet se normalno zavrti bez trokiranja i pici dalje. Promjenio sam i lulicu i svjecicu, narucio sam bobinu sa kablom preko ebaya pa cu i to promjeniti. Rekao mi lik u Piaggio servisu da bi mogao biti ili CDI ili stator, jer da po njemu nema dovoljno struje na visokoj turi (e sad u struju se kuzim ko baba u ku...kuruz tak da idem sistemom eliminacije). Mozda bi trebao ocistiti karburator, mozda i membrana (navodno cesta pojava kod Piaggia, dok kod japanskih modela toga nema ak je mladji od 20 godina) karburatora ima rupice pa vuce fals zrak. Mozda je i prirubnica karburatora (navodno takodjer cesta pojava kod Talijanskih poluproizvoda marke Piaggio) porozna i napuknuta pa vuce zrak, u pravilu serviseri nemaju ni volje niti vremena debugirati tvoje probleme, nego ce ti zamjeniti dio koji ti treba i to je to. Debugirat problem moras sam ili si izgorio kaj se tice love. Zveckanje u variomatu kod leader masina je izrazenije nego kod 250 quasara. Zveckat moze svasta. Rolice, klizaci variomata, lanac uljne pumpe, nesto navodno i u kuplungu, takodjer i lager na onom plasticnom distanceru izmedju varia i kuplunga. Ja sam uglavnom odustao od iznalaženja rješenja za zveckanje i vozim se dok nesto ne slomi pa da popravim to sto je slomljeno, ovo istjerivanje duhova me fakat zamara.
Evidentirano

pobjesnjeli dino

• *
  • Vozi: beverly 250
« Odgovori #133 : 21. Svibanj 2008, 16:47:18 »

frend je uzea skippera 150(polovnog) i nije moga priko 80. Svaki je dan drza gas do kraja i malo po malo uhvatia je normalnu brzinu.
Motoric triba malo raspuhati... 
...ako ne, na servis sa njim   8)
Evidentirano
ja sam bajker nisam rajder

gusta

• Gost
« Odgovori #134 : 21. Svibanj 2008, 16:52:04 »

frend je uzea skippera 150(polovnog) i nije moga priko 80. Svaki je dan drza gas do kraja i malo po malo uhvatia je normalnu brzinu.
Motoric triba malo raspuhati... 
...ako ne, na servis sa njim   8)
Ima i tu nesto, ali ne vjerujem da je kod skutera bas takav problem. Pa uglavnom se svi voze gas do daske. Znam lika koji je kupio XTZ 750 SuperTenere vozenu 15000 km iskuljicvo po malom mjestu. Dvaput je morao ici Zagreb-Karlovac full gas da bi pljunula garež i išla preko 140 kmh.
Evidentirano

bad_ri

• **
« Odgovori #135 : 21. Svibanj 2008, 19:28:01 »

Netko je pametan prije napisao....samo original NGK svetlica....ides sistemom eliminacije, a moj savjet je u svakom slucaju strucna ruka majstora pa kako se on vec zvao...
Mada ne znam di mozes brze od 115 sa 200ccm u Rijeci...eventualno s Grobnika po autocesti nizbrdo...jer ti za tu brzinu treba 12-13 sekundi a to je vec kraj svake ulice u Rijeci... :D :D

po Mlaci pored zgrade "Novog lista" ja sa svojim uredno prozujim sa 110, ponekad i 120...  :mrgreen: :mrgreen:
Evidentirano

kind20

• *
« Odgovori #136 : 21. Svibanj 2008, 21:04:10 »

ma troka samo kad startam baš pun gas...inače kruz vožnju ne...!!!! :misli:
Evidentirano
............

mbz

• **
  • Vozi: BMW F650ST; YAMAHA TW200
« Odgovori #137 : 22. Svibanj 2008, 23:41:51 »

Ma dajte ljudi, citam naslov "Beverly club", a svi pisu o ulju, gorivu, gumama i sl. Zar je stvarno zamrla osnovna ideja? Ajde da se probamo negdje naci i vidjeti koliko je stvarno onih koji voze beverly...
Evidentirano

gusta

• Gost
« Odgovori #138 : 23. Svibanj 2008, 00:07:22 »

Ma dajte ljudi, citam naslov "Beverly club", a svi pisu o ulju, gorivu, gumama i sl. Zar je stvarno zamrla osnovna ideja? Ajde da se probamo negdje naci i vidjeti koliko je stvarno onih koji voze beverly...
Jebiga ovaj vikend opet prognoza lose vrijeme... :palacdolje: al bi valjalo dogovorit neki datum i lokaciju, pa ko dodje ... dodje.. ajd ti prvi.. daj neki prijedlog..
Evidentirano

gusta

• Gost
« Odgovori #139 : 23. Svibanj 2008, 00:19:19 »

Oke onda cu ja. Recimo subota 31.5.2008. u 12 sati, negdje napola puta od ZG do mora, da je blizu jednima i drugima, neka birtija da moze sjest 20-30 (a mozda i vise) ljudi, da ima velik parking da se moze ta sila Beverlija sparkirat i poslikat  8), recimo nesto na D1 oko Korenice? Ili oko Josipdola? Negdje na Rjeckoj cesti? Ajmo prijedlozi... da se sto prije dogovorimo, pa da pocnemo sa propagandom.
Evidentirano

mbz

• **
« Odgovori #140 : 23. Svibanj 2008, 08:27:17 »

Jebiga ovaj vikend opet prognoza lose vrijeme... :palacdolje: al bi valjalo dogovorit neki datum i lokaciju, pa ko dodje ... dodje.. ajd ti prvi.. daj neki prijedlog..

sorry, vec sam bio offline kada si odgovorio
Evidentirano

mbz

• **
« Odgovori #141 : 23. Svibanj 2008, 08:36:19 »

Oke onda cu ja. Recimo subota 31.5.2008. u 12 sati, negdje napola puta od ZG do mora, da je blizu jednima i drugima, neka birtija da moze sjest 20-30 (a mozda i vise) ljudi, da ima velik parking da se moze ta sila Beverlija sparkirat i poslikat  8), recimo nesto na D1 oko Korenice? Ili oko Josipdola? Negdje na Rjeckoj cesti? Ajmo prijedlozi... da se sto prije dogovorimo, pa da pocnemo sa propagandom.

Meni stima, al' imam dodatni prijedlog. Ajmo se mi lokalni ( Zg ) nac prije, negdje tijekom tjedna, mozda u popodnevnim satima...
Evidentirano

gusta

• Gost
« Odgovori #142 : 23. Svibanj 2008, 11:38:15 »

Trebalo bi pm-at sve korisnike foruma koji voze Beverly-je, dogovorit mjesto i vrijeme, tak da i na drugim forumima okupimo Beverlyste i da se krene. Zagrebacki Beverlysti bi mogli dogovorit zajednicki polazak na mjesto susreta, to bi bilo fun vidjeti, kolonu od 20 B svih modela..  :palacgore: :palacgore: :palacgore:
Evidentirano

mbz

• **
« Odgovori #143 : 23. Svibanj 2008, 12:38:02 »

Trebalo bi pm-at sve korisnike foruma koji voze Beverly-je, dogovorit mjesto i vrijeme, tak da i na drugim forumima okupimo Beverlyste i da se krene. Zagrebacki Beverlysti bi mogli dogovorit zajednicki polazak na mjesto susreta, to bi bilo fun vidjeti, kolonu od 20 B svih modela..  :palacgore: :palacgore: :palacgore:

Ajmo dogovoriti jedan kratki predsusret, npr ponedjeljak u 19:00, ne znam gdje, ti predlozi, samo da se moze popiti kava ( vani ) i da ima mjesta za parkiranje...
Evidentirano

gusta

• Gost
« Odgovori #144 : 23. Svibanj 2008, 13:24:50 »

Its okej for me.. cekamo da se javi moviemaker i ekipa...
Evidentirano

full88

• Vozi: po ledu
« Odgovori #145 : 23. Svibanj 2008, 13:29:39 »

Koji ste papci, sad cu ja skupit nexuse pa ste naj .... :mrgreen:  :jesus:
« Zadnja izmjena: 23. Svibanj 2008, 13:42:15 full88 »
Evidentirano

mbz

• **
« Odgovori #146 : 23. Svibanj 2008, 13:49:15 »

Koji ste papci, sad cu ja skupit nexuse pa ste naj .... :mrgreen:  :jesus:

ne smeta nam kad je netko zavidan, cak pomalo i godi!   :)
sin mi ima kineza, osnovat cemo i "baotian club" :) :) :)
Evidentirano

full88

• Vozi: po ledu
« Odgovori #147 : 23. Svibanj 2008, 14:01:37 »

ne smeta nam kad je netko zavidan, cak pomalo i godi!   :)
sin mi ima kineza, osnovat cemo i "baotian club" :) :) :)

he he he he dobra dobra  :palacgore:

decki sorry na off-u , sretno s okupljanjem  :wink:
Evidentirano

gusta

• Gost
« Odgovori #148 : 23. Svibanj 2008, 16:43:09 »

he he he he dobra dobra  :palacgore:

decki sorry na off-u , sretno s okupljanjem  :wink:

Problem je u tome kaj su vlasnici beverlyja uglavnom odnosno vecina njih samodopadni narcisoidni metrosexualci, pa ne vole pretjerano okupljanja van Zagrebačke Špice  :mrgreen:
Evidentirano

mbz

• **
« Odgovori #149 : 23. Svibanj 2008, 21:23:21 »

Problem je u tome kaj su vlasnici beverlyja uglavnom odnosno vecina njih samodopadni narcisoidni metrosexualci, pa ne vole pretjerano okupljanja van Zagrebačke Špice  :mrgreen:

Fuck them, ja sam prodao Hondu i kupio skuter zato da ne moram saltat i da se udobno vozim, a izbor je pao na Beverly zato sto se meni svidja, a ne da bi se ja na njemu nekome svidio i da me na njemu netko gleda. Isto tako mi je vazno da se sa gustom vozim, a potpuno mi je svejedno da li sam, ili nas je 2, ili 20, ili 50, samo da je dobro drustvo. Isto tako mi je svejedno da li me zovu smrdljivim skuterasem, ili bikerom, ili me uopce ne zovu. Vozim se kako meni najbolje odgovara, brzima se maknem, sporije preteknem i nitko mi ne smeta. Ako je netko kupio skuter za sminku na spici, brate nek' mu je na veselje  :mrgreen:
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 122   Gore

Stranica je generirana za 0.37 sekundi uz 21 upita.