Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 123   Dolje

Autor Tema: Beverly club  (Posjeta: 313007 )

jucca

• *
  • Spol: Muški
  • Vozi: Beverly Cruiser '08 250ie
Odg: Beverly club
« Odgovori #1450 : 08. Kolovoz 2012, 13:36:52 »

Evo, stigao sa servisa, zamijenjena pumpa, za sad sve OK, jedino sta se cuje malo benzina, a to je nadam se, dogod proliveno dok su vadili staru.
Gore sam pisao da mi se kolo zadnje mice po centimetar sa svake strane, kazu u servisu to je OK  :misli:
Evidentirano

abarth46

• *
  • Vozi: Piaggio Beverly Tourer 300ie
« Odgovori #1451 : 08. Kolovoz 2012, 15:13:47 »

Ja sada svoj nisam bija palio 20dana, i dodjem jedan dan upalim ga i pustim ga na nogari da odradi,nakon par min dodam gas on se ugusi...i onda sam ga isa provozat isto mi se gusio stalno na pocetku,sada je ok nakon par km! Sta bi ga moglo muciti s 2t km!??
Evidentirano

ghoost

• **
  • Vozi: Beverly 400
« Odgovori #1452 : 08. Kolovoz 2012, 21:46:48 »

Vjerovatno nas shit od goriva zahebava injektor...
Evidentirano

pula52

• **
  • Vozi: beverly 500ie
« Odgovori #1453 : 09. Kolovoz 2012, 08:30:53 »

Evo, stigao sa servisa, zamijenjena pumpa, za sad sve OK, jedino sta se cuje malo benzina, a to je nadam se, dogod proliveno dok su vadili staru.
Gore sam pisao da mi se kolo zadnje mice po centimetar sa svake strane, kazu u servisu to je OK  :misli:
ne kuzim kako toliki luft moze bit ok???
Evidentirano

jucca

• *
« Odgovori #1454 : 09. Kolovoz 2012, 08:56:43 »

Ne kuzim ni ja. U voznji se i osjeti. Valjda je to čar Beverlya  :mrgreen:
Evidentirano

Ninja

• Vozi: RR
« Odgovori #1455 : 09. Kolovoz 2012, 12:09:36 »

Ne kuzim ni ja. U voznji se i osjeti. Valjda je to čar Beverlya  :mrgreen:

Nije, moj nema lufta i niš se nje osjeti u vožnji.
Evidentirano
CHAMPIONS are built when no one is watching

stipe_zd

• **
« Odgovori #1456 : 09. Kolovoz 2012, 13:32:35 »

kad stanes iza motora, luft livo desno ili luft naprijed nazad, u smjeru vrtnje kotaca?
Evidentirano

jucca

• *
« Odgovori #1457 : 09. Kolovoz 2012, 15:46:57 »

Livo desno
Evidentirano

dannyghost

• brišem sa i bez veze
  • Moderator
  • Spol: Ženski
  • Vozi: korijen od hrena
« Odgovori #1458 : 09. Kolovoz 2012, 18:19:19 »

to se čini puno
Evidentirano
Šta se tiče voznih osobina draži su mi talijanski motori, imaju dušu,ali za koju vozač mora nešto žrtvovati.S druge strane Japanski su više strojevi za ugodu, kao neka vrsta cyberkurvi ali bez neke istaknute osobnosti

malaguti

• Gost
« Odgovori #1459 : 09. Kolovoz 2012, 19:58:56 »

odi negdje drugdje da ti rijese problem(vjerojatno lezaj)

kotac ne smije imal luft u stranu,naprijed nazad je ok,jer je to kao neki prazni hod getribe/kotaca
Evidentirano

pula52

• **
« Odgovori #1460 : 09. Kolovoz 2012, 22:50:56 »

pise da je za 07g nadalje... :misli:
Evidentirano

luka737

« Odgovori #1461 : 12. Kolovoz 2012, 16:30:52 »

sa beverliem 300i.e. odradeno 2400 km u 15 dana. od zga,preko slunja do vodica, pa do livnog,dugi otok i pag :) plus jos neke izlet voznjice od 200-300km :)
2 na motoru ,skuter skroz natrpan sa svom opremom ...slike stavio u temu bas o beverliu 300 2010.g    .....u svakom slucaju zadovoljan kako je to odradio :palacgore:
Evidentirano

corluka

• Vozi: Honda nc 750xdct
« Odgovori #1462 : 12. Kolovoz 2012, 19:37:53 »

Ja sa svojim nisam zadovoljan i napiso sam prije da sam bio u vodicama isto dvoje i prtljaga...definitivno meni fali snage kod velikih uzbrdica i kod pretjecanja....kao sto sam prije napisao beverly 350 bi zadovoljio sve moje potrebe....nemoj mislit da te vrijedam ili sl...boze sacuvaj...razliciti smo :palacgore: :palacgore:
Evidentirano

[email protected]

• *
« Odgovori #1463 : 12. Kolovoz 2012, 23:01:55 »

Ja sa svojim nisam zadovoljan i napiso sam prije da sam bio u vodicama isto dvoje i prtljaga...definitivno meni fali snage kod velikih uzbrdica i kod pretjecanja....kao sto sam prije napisao beverly 350 bi zadovoljio sve moje potrebe....nemoj mislit da te vrijedam ili sl...boze sacuvaj...razliciti smo :palacgore: :palacgore:

Corluka znači i ti imaš 300-tku? I veliš fali ti snage? A čuj ipak je razlika 22 KS ili 33 KS i to velika, em je na 350 skroz novi agregat... Ali za po gradu je dovoljno ovih 22 KS jel tako? Ja neću do mora s njime, tražim skuter za po gradu eventualno koji km van grada ali ne za do mora ili nekve takve ekstremne rute.
U jednom trenutku je čak i Aprilia Scarabeo došla u uži krug kao best buy ali na kraju se ipak odlučio za beverlya, pa se dugo lomio da li 300 ili 350 bez ABS i ASR jer je razlika 4 soma kn.
E sad, da li dati tih 4 soma više ili ne...? Ako dam onda če me mučiti zašto ne uzeti i ABS i ASR, a onda razlika već nije samo 4 soma... Ali sam sebe uvjeravam da če meni 300-tka biti dovoljno, samim time da je najjače što sam do sad vozio bila aprilia sr 50 kad sam bio školarac tako da, mislim da bi 350 bio overkill za mene...

jaoooooooooooo....  :misli:
Evidentirano

Bullet1275

• **
  • Vozi: Ducati Monster
« Odgovori #1464 : 13. Kolovoz 2012, 00:16:18 »

ako ideš van grada, osjeti se dosta razlika između 300 i 350... jedino u čemu je 300 bolji je šta 350 dosta jako koči motorom, ne možeš mu lipo dozirat gas na 20-30km/h jer ili ubrzava ili se ukopava u mistu, i puno više se osjete vibracije... po meni vridi te 4k kn više..
Evidentirano

corluka

« Odgovori #1465 : 13. Kolovoz 2012, 09:50:27 »

Corluka znači i ti imaš 300-tku? I veliš fali ti snage? A čuj ipak je razlika 22 KS ili 33 KS i to velika, em je na 350 skroz novi agregat... Ali za po gradu je dovoljno ovih 22 KS jel tako? Ja neću do mora s njime, tražim skuter za po gradu eventualno koji km van grada ali ne za do mora ili nekve takve ekstremne rute.
U jednom trenutku je čak i Aprilia Scarabeo došla u uži krug kao best buy ali na kraju se ipak odlučio za beverlya, pa se dugo lomio da li 300 ili 350 bez ABS i ASR jer je razlika 4 soma kn.
E sad, da li dati tih 4 soma više ili ne...? Ako dam onda če me mučiti zašto ne uzeti i ABS i ASR, a onda razlika već nije samo 4 soma... Ali sam sebe uvjeravam da če meni 300-tka biti dovoljno, samim time da je najjače što sam do sad vozio bila aprilia sr 50 kad sam bio školarac tako da, mislim da bi 350 bio overkill za mene...

jaoooooooooooo....  :misli:
Nemam 300 vec 250....i u skoro sedam godina sam skuzio da je meni glupo uzimat skuter iskljucivo za grad....uvjek nekud malo dalje krenem primjerice more ili sl....i tu mi fali snage,pricam o dvoje na motoru...ponavljam kod pretjecanja ili vece uzbrdice... :palacgore:
Evidentirano

corluka

« Odgovori #1466 : 13. Kolovoz 2012, 09:53:34 »

Nevid razloga zasto nebi uzeo 350...neznam jesi ga probao....mislim ako uzmes 300 i nakon 4g primjerice se kajes a mogo sam 350...od viska ne boli glava...i ja sam nekad imao razmisljanja kao ti u vezi skutera..... :palacgore:
Evidentirano

[email protected]

• *
« Odgovori #1467 : 13. Kolovoz 2012, 10:00:16 »

Nevid razloga zasto nebi uzeo 350...neznam jesi ga probao....mislim ako uzmes 300 i nakon 4g primjerice se kajes a mogo sam 350...od viska ne boli glava...i ja sam nekad imao razmisljanja kao ti u vezi skutera..... :palacgore:

Ma da, ali ak i uzmem 350 to bi bilo bez Abs i Asr-a, jer mi cijena s ta dva dodatka preskupa. A onda bi se opet grizo zasto nisam jos malo usteduo i uzeo sa njima.
A jel su to bitni dodaci za takav skuter, ili se moze i bez njih?
Evidentirano

corluka

« Odgovori #1468 : 13. Kolovoz 2012, 11:01:54 »

Neznam jel mislis na kredu ili kes...nadi negdje i tih 4 000 za abs...ja sam vozio bez abs-a i koci sprema mojim odlicno ali ipak nekako skupi,posudi ili vec sta...vec kad kupujes novo,mislim da se za nekoliko godina nekajes....ja se kajem jel mi nisu dali uzet kad sam ja kupovo isto novo a htio sam beverly 400 bila je nadoplata nekih 1 000eurica....mislim na zenu i roditelje,kad su se udruzili moro sam popustit...u mladosti sam(i sad sam mlad)vozio motore od tomosa,apn,jawe,rr itd...mislim sa tim beverliyem bi bio zadovoljan u potpunosti,ali eto kajem se vec sedam godina...a ovaj 350 je stvoren za mene...imam jos kredit za namjestaj za stan pa kad mi to isteke onda idem isto opet na novo...350... :palacgore: :palacgore:
Evidentirano

luka737

« Odgovori #1469 : 13. Kolovoz 2012, 11:57:48 »

dobro ne znam koliko ti imas kila,predpostavljam da si malo tezi od mene.ja i cura zajedno imamo oko 130kg.
inace sam naucen na xtx-a,i naravno da mi ovo slabo ali nije to za usporedivat i mislim da je za ovog beverlia to sasvim ok,prestizao sam 98% automobila,kamiona,kampera...
Evidentirano

corluka

« Odgovori #1470 : 13. Kolovoz 2012, 12:05:57 »

dobro ne znam koliko ti imas kila,predpostavljam da si malo tezi od mene.ja i cura zajedno imamo oko 130kg.
inace sam naucen na xtx-a,i naravno da mi ovo slabo ali nije to za usporedivat i mislim da je za ovog beverlia to sasvim ok,prestizao sam 98% automobila,kamiona,kampera...
Ja 100 zena oko 70....tebi svaka cast na kilometrazi....ja volim imat malo viska konja,nije na odmet...nego da te pitam..imao sam na svom kofer prije 5godina,pa je pukla plastika,vise se ne sjecam gdje,normalno zena se tu naslanjala,sad neznam razlog,a bice da je taj...pa me zanima dali znas za svoj kufer dali je sta razlicit ili je isti kalup ono malo cvrsci... :palacgore:
Evidentirano

luka737

« Odgovori #1471 : 13. Kolovoz 2012, 12:09:18 »

Ja 100 zena oko 70....tebi svaka cast na kilometrazi....ja volim imat malo viska konja,nije na odmet...nego da te pitam..imao sam na svom kofer prije 5godina,pa je pukla plastika,vise se ne sjecam gdje,normalno zena se tu naslanjala,sad neznam razlog,a bice da je taj...pa me zanima dali znas za svoj kufer dali je sta razlicit ili je isti kalup ono malo cvrsci... :palacgore:
iskreno nemam ti poima da li je ista jace ili drugacije,ali mislim da je ovo sada testirano i proslo ispit :mrgreen:  ...stvarno je bio natrpan i nigdje nista ,sve 5 :palacgore: .ako hoces mogu ti slikat nosac  pa ako mozes skuzit nesto po njemu ako je drugacije
Evidentirano

corluka

« Odgovori #1472 : 13. Kolovoz 2012, 12:19:43 »

iskreno nemam ti poima da li je ista jace ili drugacije,ali mislim da je ovo sada testirano i proslo ispit :mrgreen:  ...stvarno je bio natrpan i nigdje nista ,sve 5 :palacgore: .ako hoces mogu ti slikat nosac  pa ako mozes skuzit nesto po njemu ako je drugacije

Netreba hvala...neznam vise ni kako je onaj izgledo...imas pravo tvoj je proso test.... :palacgore:
Evidentirano

pula52

• **
« Odgovori #1473 : 13. Kolovoz 2012, 23:17:25 »

jedino sto bev350 sa ABS-om ima kljesta od 300-otke,a bez su prilicno veca ....ja bi tih 4000 ulozio u neku jaknu ili kacigu....moj stav,svatko zna svoje!
« Zadnja izmjena: 13. Kolovoz 2012, 23:26:15 pula52 »
Evidentirano

mate

• Administrator
« Odgovori #1474 : 14. Kolovoz 2012, 01:11:33 »

Ma da, ali ak i uzmem 350 to bi bilo bez Abs i Asr-a, jer mi cijena s ta dva dodatka preskupa. A onda bi se opet grizo zasto nisam jos malo usteduo i uzeo sa njima.
A jel su to bitni dodaci za takav skuter, ili se moze i bez njih?

Evo da se i ja malo pravim pametan. Isto sam razmišljao između 300 i 350. Krenuo sam sa pretpostavkom da bi mi 350 mogao biti prejak odnosno da bi mogao kliznuti pa da onda još trebam ABS i ASR što debelo diže cijenu. Međutim, mislim da se to uglavnom odnosi na novopečene motoriste bez iskustva na dva kotača. Preko 20 godina vozim R-ove i kad god je bila dilema u kojoj bi izabrao slabiji motor, zajebo bi se pa tako i ovdje. Obzirom da se 99% vremena vozim sam i po gradu, to što sam uzeo 300 nije preveliki zajeb ali da sad ponovo biram uzeo bi 350 bez ABS i ASR. Ne znam kako se vi vozite ali ja sam sa cijelo vrijeme na punom gasu i volio bi da ide puuuuno brže.
Evidentirano
 Str: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 123   Gore

Stranica je generirana za 0.376 sekundi uz 21 upita.