.:: VIRTUAL RUNWAY ::. > Info Pult

Izgubljeni papiri

(1/10) > >>

predrag22:
Ako sam pogrijesio u otvaranju teme u krivom pod forumu ispričavam se  :wink:

Radi se o tome da hocu prodati tomosa i finta da je tata zgubil papire,a nisu bili ni preneseni na mene nego na covjeka koji je preminuo.....

Kako izvaditi sad nove papire na mene,kako to najlakse rijesiti i te sve stvari...... Hvala na pomoci  :wink:

Iwa:
pojasni ? tata je vlasnik ili je tata umro ?

bez uvrede, ali tako sam shvatila  :misli:

bez obzira  - ako je vlasnik (onaj ko se kod policije vodi kao poljednji upisani vlasnik) pokojni onda onaj ko je naslijedio motor vadi nove papire. na ostavinskoj raspravi se riješi vlasništvo, i onda novi vlasnik vadi nove papire na policiji.

predrag22:
krivo shvatio ili ja krivo objasnio....

motor je glasio na tatinog radnika(koji je umro) a tata mi je izgubio papire.....brojevi sasije i motora i to sve je uredno na motoru da nebi bilo da je nesto ukradnut......

i sad ja ocu prodat motor a nemam papire  :palacdolje:

baba roga:

--- Citat: predrag22 - 29. Prosinac 2007, 20:44:23 ---krivo shvatio ili ja krivo objasnio....

motor je glasio na tatinog radnika(koji je umro) a tata mi je izgubio papire.....brojevi sasije i motora i to sve je uredno na motoru da nebi bilo da je nesto ukradnut......

i sad ja ocu prodat motor a nemam papire  :palacdolje:

--- Kraj citata ---

Kad završi ostavinska rasprava na sudu znat će se tko je nasljednik motora, tada taj nasljednik treba otići sa sudskim rješnjem o nasljedstvu na policiju i prijaviti da su papiri izgubljeni, slijedi objava u narodnim novinama, i treba proteći određeni vremenski rok (mislim da se čeka 1 mjesec) za dobivanje novih papira. Tada ćeš napraviti kupoprodajni ugovor i prenijeti motor na sebe (ili novog vlasnika). Ne znam baš 100% točno, ali otprilike nekako ovako ti ide procedura....

predrag22:
s takvom procedurom nebum papire imal jos pol godine :D....

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju