Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 490 491 [492]   Dolje

Autor Tema: Kawasaki ER6N/F - gen. topic  (Posjeta: 906470 )

Jesoix

• *
  • Spol: Muški
Odg: Kawasaki ER6N/F - gen. topic
« Odgovori #12275 : 17. Lipanj 2019, 17:03:18 »

Pozdrv ekipa.

Zanima me o dotičnom motoru iz 2006.g. Kakva su iskustva?
Onaj koji pikiram ima 53tkm. Crno crveni iz okoline Siska.

Pošto sam tek položio A2 moja pitanja su da li je dobar za početnika, kakva su iskustva i generalno malo više o motoru
Iskustva, šta očekivat, kvarovi, potrošnja pretpostavljam cca 5litri. itd. Koliko će mi odgovarat pošto nisam nešto spešl visok (170cm), a ovi sportski mi ne leže nikako.
Evidentirano

Rusty Chain

• **
  • Vozi: neće snaša ER6n-aša
« Odgovori #12276 : 17. Lipanj 2019, 18:22:29 »

53 tkm bas i nije proljetno pile, al ima ih i sa puno vecom kilometrazom a i dalje super peglaju. Bitno da je dobro održavan.

Ma er6n je super bajk! Vozim 2008. godiste vec 5. godinu, kao prvi motor. Startan je, okretan, odlicno drzi u zavojima, vuce u niskim okretajima. Mogao bi imat i koji kw vise za voznju u dvoje sa prtljagom, ali za solo voznje ima sasvim dovoljno snage.

Rega je povoljna, a i odrzavanje je jeftino. 2 - cilindricna masina mu je jednostavna, a slovi kao jako izdrzljiva. Sve redovite servise u KMSu obavljam i nikad nikakvih problema.

Od mana, naked ko naked, zastita od vjetra nikakva. Sa orginalnom spuljom vibracije pomalo osjetne. Polozaj sjedenja je pomalo nagnut naprijed, al nista strasno ni na duljim turama. Bar za mojih 176 cm i 65 kila. Potrosnja  izmedju 4.5 i 5l na otvorenoj cesti kod umjerenog tempa.

Uglavnom rekao bi odlican motor generalno, a posebno za pocetnika. Omjer ulozeno dobiveno i vise nego vrlo dobar, za malo novaca dobijes vec ozbiljan motor.

Evidentirano

geronimo43

• Vozi: suzuki gsx 1250 fa
« Odgovori #12277 : 17. Lipanj 2019, 18:29:29 »

odličan motor za početnika ali zna fino i potegnuti iz nižih okretaja.Max brzina oko 180 koju dosta brzo uhvati.od većih kvarova  zna im otići stator, meni je otišao na 42000 i postoji teorija da sa otvorenim auspuhom zna nastati havarija desnog cilindra zbog presiromašne smjese.Moj je puno ljepše radio i išao na original auspuhu nego na mivvu pa sam ga brzo skinuo. potrošnja zna biti i ispod 5 litara,sve u svemu pouzdan i dobar motorić. 2006 godište se prodaje oko 3000€.u testu izdržljivosti motorevije zauzima odlično 12 ili 13 mjesto, bolje je prošao od puno skupljih i razvikanijih motora. ja sam visok 185 i bio mi je možda malo mali, ja sam imao f verziju koja je meni puno ljepša od n.Jedna od mana je zacukivanje na oko 3000 okretaja i vibracije plastika ali to se da nekako riješiti gumenim podlošcima. Ako ga držiš vanka varovi na rami znaju pustiti hrđu
« Zadnja izmjena: 17. Lipanj 2019, 18:35:03 geronimo43 »
Evidentirano
Za domovinu treba dati sve, čak i život drugih

Jesoix

• *
« Odgovori #12278 : 17. Lipanj 2019, 18:48:56 »

53 tkm bas i nije proljetno pile, al ima ih i sa puno vecom kilometrazom a i dalje super peglaju. Bitno da je dobro održavan.

Ma er6n je super bajk! Vozim 2008. godiste vec 5. godinu, kao prvi motor. Startan je, okretan, odlicno drzi u zavojima, vuce u niskim okretajima. Mogao bi imat i koji kw vise za voznju u dvoje sa prtljagom, ali za solo voznje ima sasvim dovoljno snage.

Rega je povoljna, a i odrzavanje je jeftino. 2 - cilindricna masina mu je jednostavna, a slovi kao jako izdrzljiva. Sve redovite servise u KMSu obavljam i nikad nikakvih problema.

Od mana, naked ko naked, zastita od vjetra nikakva. Sa orginalnom spuljom vibracije pomalo osjetne. Polozaj sjedenja je pomalo nagnut naprijed, al nista strasno ni na duljim turama. Bar za mojih 176 cm i 65 kila. Potrosnja  izmedju 4.5 i 5l na otvorenoj cesti kod umjerenog tempa.

Uglavnom rekao bi odlican motor generalno, a posebno za pocetnika. Omjer ulozeno dobiveno i vise nego vrlo dobar, za malo novaca dobijes vec ozbiljan motor.

Ne znam šta da kažem osim da sam oduševljen brzim i stvarno opširnim odgovorom. Vidim da ću ovdje pronac svoje mjesto pod suncem na forumu hehe..  :palacgore:

Hvala na odgovoru to mi puno znaci i to mi je trebalo da se odvažim i da ga kupim. Kroz ovaj tjedan će već bit u garaži  :021:

odličan motor za početnika ali zna fino i potegnuti iz nižih okretaja.Max brzina oko 180 koju dosta brzo uhvati.od većih kvarova  zna im otići stator, meni je otišao na 42000 i postoji teorija da sa otvorenim auspuhom zna nastati havarija desnog cilindra zbog presiromašne smjese.Moj je puno ljepše radio i išao na original auspuhu nego na mivvu pa sam ga brzo skinuo. potrošnja zna biti i ispod 5 litara,sve u svemu pouzdan i dobar motorić. 2006 godište se prodaje oko 3000€.u testu izdržljivosti motorevije zauzima odlično 12 ili 13 mjesto, bolje je prošao od puno skupljih i razvikanijih motora. ja sam visok 185 i bio mi je možda malo mali, ja sam imao f verziju koja je meni puno ljepša od n.Jedna od mana je zacukivanje na oko 3000 okretaja i vibracije plastika ali to se da nekako riješiti gumenim podlošcima. Ako ga držiš vanka varovi na rami znaju pustiti hrđu

Puno ti hvala na odgovoru bit će on u garaži na toplom i sigurnom. Kroz ovaj tjedan ću riješit da odem po njega.
Ovaj ima LeoVince pa ću vidit kak funkcionira s tim pretpostavljam da je zvuk dobar. A gle čvrci uvijek postoje bilo auto bio motor. Recimo na Alfi sam se jebo dok ih nisam otkrio odakle dolaze pa sam ih sve mobiliziro tak da ako i ovdje bude problema riješavat ćemo u hodu.
Evidentirano

Jesoix

• *
« Odgovori #12279 : 17. Lipanj 2019, 19:10:50 »

I samo još jedno pitanje nešto me buni na nekima je 25kw na nekima 53kw ako se ne varam... Postoje dva različita modela ili? Da se ne bi zajeba pa ga moro prodat jer ipak imam A2...

Kolko kužim limitiran je na 25kw i tako je upisan u knjižicu znaci neće bit nikakvog problema. Kupujem haha
« Zadnja izmjena: 17. Lipanj 2019, 19:21:32 Jesoix »
Evidentirano

geronimo43

« Odgovori #12280 : 17. Lipanj 2019, 20:51:02 »

ako je upisan na 25 to je za tebe odlično, vjerovatno je samo upisan i nakon toga je skinuta blokada i sad ima normalnih 53. Znači isti model samo su ove blokirali na 25 zbog a2 kategorije. Drago mi je da je ova tema oživila jer otkako smo Bob Rock i ja prodali motore zamrla je :undecided:
Evidentirano

Jesoix

• *
« Odgovori #12281 : 17. Lipanj 2019, 21:38:57 »

ako je upisan na 25 to je za tebe odlično, vjerovatno je samo upisan i nakon toga je skinuta blokada i sad ima normalnih 53. Znači isti model samo su ove blokirali na 25 zbog a2 kategorije. Drago mi je da je ova tema oživila jer otkako smo Bob Rock i ja prodali motore zamrla je :undecided:

Onda postoje problemi na tehnickom il ak me gospoda zaustavi  :police:  :misli:
Nemam baš iskustva u vezi motora jerbo eto vozio u autoškoli a prije toga skuter po kvartu u par navrata od frenda pa ne znam kak ovdje funkcionira ni sam tehnički nit  :police: kontrole tako da svaki savjet i iskustvo je dobrodošlo

Ma oživit će ona ubrzo ćim piknem motor kad krenu slike i prvi kvarovi hahaha  :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 17. Lipanj 2019, 21:46:54 Jesoix »
Evidentirano

geronimo43

« Odgovori #12282 : 17. Lipanj 2019, 21:54:22 »

bitno je šta piše u knjižici, jeli blokada skinuta teško da će iko provjeravati. obrati pažnju na ovaj auspuh, od nedavno svi aftermarket moraju biti atestirani i upisani u prometnu , inače nema prolaska na tehničkom. jedino ako ti da i original pa ga namontiraš za tu priliku
Evidentirano

Jesoix

• *
« Odgovori #12283 : 17. Lipanj 2019, 23:00:15 »

bitno je šta piše u knjižici, jeli blokada skinuta teško da će iko provjeravati. obrati pažnju na ovaj auspuh, od nedavno svi aftermarket moraju biti atestirani i upisani u prometnu , inače nema prolaska na tehničkom. jedino ako ti da i original pa ga namontiraš za tu priliku

Onda još bolje ak niš drugo ima ja mislim ona opcija elektronske blokade na daljinski pali gasi kak ti se oče  :LOL:

Ma to ćemo nekak kombinirat
Evidentirano

VINC

• *
  • Vozi: 2017 Kawasaki Ninja 650 KRT
« Odgovori #12284 : 25. Lipanj 2019, 09:48:43 »

Pozdrav dečki,

Koja je razlika između ER-6F i Ninja 650 ?

Mislim na položaj sjedenja i voznosti.

Kupujem za sina, a tu i tamo bi i ja sjeo na motor.

« Zadnja izmjena: 25. Lipanj 2019, 10:24:01 VINC »
Evidentirano

Null

• **
  • Vozi: KTM bicikl, snaga: 1 konj
« Odgovori #12285 : 04. Srpanj 2019, 12:47:09 »

Pozdrav.

Zanima me mišljenje o ovom motoru. Nekakva informacija ako tko poznaje i kako vam se čini? Već je dugo na njuškalu.

https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-er6n-649-cm3-oglas-26272320

hvala
Evidentirano

geronimo43

« Odgovori #12286 : 04. Srpanj 2019, 17:43:18 »

cijena je ok, slike mutne kao i vjerovatno prošlost motora. Nisam siguran da je ovo model 2012, fale naljepnice na tanku, ove na oklopu isto sumnjive...
Evidentirano

BeLa-Vg

• Vozi: ZX-14R
« Odgovori #12287 : 04. Srpanj 2019, 17:58:26 »

A meni se čini da je sve na mjestu...

Evidentirano

geronimo43

« Odgovori #12288 : 04. Srpanj 2019, 18:05:28 »

možda ali slike su blago rečeno katastrofa. prije gledanja uživo zatraži bolje slike, ako ti ih ne pošalje nisi ništa propustio
Evidentirano
 Str: 1 ... 490 491 [492]   Gore

Stranica je generirana za 0.196 sekundi uz 20 upita.