Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 [2] 3 4 ... 493   Dolje

Autor Tema: Kawasaki ER6N/F - gen. topic  (Posjeta: 946105 )

Gvozdeni

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: Hornet 600 DPMrace, Yamaha Aerox R i KTM Team XCA2
Odg: Kawasaki ER6N/F - gen. topic
« Odgovori #25 : 07. Siječanj 2008, 03:53:09 »

Evo i mene  :mrgreen: Imam ER-6N, žute boje, godište 2006. s kojim sam prešao tek 3.500 km (drugi vlasnik, prvi je bio forumaš Asq), a ukupno je prešao 16.500 km. Za sada nemam nekih problema, a pošto sam početnik u vožnji teško mi je i dati neku procijenu motora, osim da mi je jako teško pravilno dozirati prednju kočnicu. Eh da, sjedalo mi je prilično neudobno za duži put, možda je stvar navike ali nakon 150 km sav utrnem, no zato mi je zvuk motora odličan.  :palacgore:  Promijenio sam osvijetljenje displeja u plavo a uskoro ću i montirati Puigov vizir pa će i borba s vjetrom biti valjda lakša.
Evidentirano

Bobo1

• **
  • Vozi: Er-6n
« Odgovori #26 : 07. Siječanj 2008, 19:07:08 »

Evo i mene  :mrgreen: Imam ER-6N, žute boje, godište 2006. s kojim sam prešao tek 3.500 km (drugi vlasnik, prvi je bio forumaš Asq), a ukupno je prešao 16.500 km. Za sada nemam nekih problema, a pošto sam početnik u vožnji teško mi je i dati neku procijenu motora, osim da mi je jako teško pravilno dozirati prednju kočnicu. Eh da, sjedalo mi je prilično neudobno za duži put, možda je stvar navike ali nakon 150 km sav utrnem, no zato mi je zvuk motora odličan.  :palacgore:  Promijenio sam osvijetljenje displeja u plavo a uskoro ću i montirati Puigov vizir pa će i borba s vjetrom biti valjda lakša.
Evo i mene. Kako si promjenio osvjetljenje displaya?
Evidentirano

Bob Rock

• Vozi: Suzuki GSX-S750
« Odgovori #27 : 07. Siječanj 2008, 19:32:40 »

Evo i mene. Kako si promjenio osvjetljenje displaya?

Ekipa,imate puno korisnih stvari na er6italia i ninja 650(usa) forumu :wink:.Bacite oko.
Evidentirano
ATT MOTO SUZUKI Split
Ovlaštena prodaja i servis

Fanatic

• **
  • Vozi: KTM SX 150
« Odgovori #28 : 07. Siječanj 2008, 19:55:46 »

evo jedan meni ugly ....  :shock:

Evidentirano
8-)

Fanatic

• **
  • Vozi: KTM SX 150
« Odgovori #29 : 07. Siječanj 2008, 20:02:57 »

gledajte undertail na ovom

predobro izgleda....

MOze se kupiti za 229 $ tu: http://www.motospecialties.com/store.asp?store=ninja650shop&level=type&type=Undertails

Pa ako ima netko da moze to nabavit ja sam zainteresiran za neki group buy  8)
Evidentirano
8-)

Bekspejs

• **
  • Vozi: ....više ne... :(
« Odgovori #30 : 07. Siječanj 2008, 22:26:37 »

Meni nikak nije jasno zašto serijski ne stave ovaj mali blatobrančić na zadnji kotač...  :?
Di to ima najbliže meni za kupit i koliko para će me to veselje stajat?
Evidentirano

zec13

• **
  • Vozi: Kavacaki ER6-N!
« Odgovori #31 : 07. Siječanj 2008, 22:28:31 »

Oooo, samo naprijed, doci ces ti u nasu metRRo ekipu, dobro napredujes  :palacgore: :mrgreen:
Vidim i sephia efekt se koristi na slikama, to je to, malo arta u sliku unjeti  :mrgreen:

Koliko kilometara imas na motoru, bas me zanima, cini mi se da od kad sam otisao sa krka, a taman ti je tad dosao motor, da ste vas dvoje dosta natukli.

P.S. reci stakiju da se malo pojavi ovdje  :palacgore:

Eto, danas sam bas malo upalio Kawu cisto da se ulje ne zgusne  :D i kaze mi da imam 7450, ali uzmi u obzir da se od 11 mjeseca slabo vozim, a od 1.9. do 1.11. napravio 6500 km  :mrgreen: - sta cu, puno slobodnog vremena, đir do zadra, do zegea par puta, istra. Nista strasne ture uglavnom. Pocinjem se zato nabrijavat na ovu turu do makedonije u petom mjesecu http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,78299.0.html

A štakica ce valjda ovih dana skinut gips pa cemo u neku đir, iako je vrijeme pizdarija - magla i kisa.

Inace, u metRRo idem ako se odreknem dr.Martens i ubacim neke tetka-espadrile koje ti i štaki furate  :LOL:

Već nas ima dovoljno za pristojan meeting.  :palacgore:
 :mrgreen:
Bar će vožnja bit duža.  :D

Nemamo se šta podjebavat na ovu temu, čim malo zagrije, uskladimo neki datum, povucemo centar na karti tako da se u prosjeku svi malo provozamo, šator (ili ne) i malo se kurchimo po cesti  :biker: :biker: :biker: , izmjenjujemo iskustva, bla bla... Why the f*** not??

Daj ti provjeri tu kočnicu, jer sam i ja rookie na motoru i nisam imao problema s kočenjem i doziranjem (novi motor). Istina je, poslušao sam savjete iskusnijih i otisao na ravnu praznu cestu (suhu, pa mokru) i testirao kočnice i uvjete proklizavanja kotača, i prednjeg i zadnjeg. Čak sam i stražnji kraj uspio dignut na kratko. Isto tako probaj na cesti s pjeskom, ali jaaaaako oprezno. Ne pricam nista novo, samo prenosim...  :blahblah:
Evidentirano
Nano sexualac, rekli bi neki...

zec13

• **
« Odgovori #32 : 07. Siječanj 2008, 22:33:29 »

Meni nikak nije jasno zašto serijski ne stave ovaj mali blatobrančić na zadnji kotač...  :?
Di to ima najbliže meni za kupit i koliko para će me to veselje stajat?

A ti si mislio da kada si kupio motor da ces davat pare samo za benzu i servise  :LOL: :LOL: :LOL:
Pretpostavljam da ces u KMS najblize naci, nazovi prvo i pitaj da li imaju i koliko para. Ako ne, ima masa talijana sta rade neke svoje. Kada nađem, postam.
Evidentirano

Gvozdeni

• **
« Odgovori #33 : 07. Siječanj 2008, 22:44:52 »

Daj ti provjeri tu kočnicu, jer sam i ja rookie na motoru i nisam imao problema s kočenjem i doziranjem (novi motor). Istina je, poslušao sam savjete iskusnijih i otisao na ravnu praznu cestu (suhu, pa mokru) i testirao kočnice i uvjete proklizavanja kotača, i prednjeg i zadnjeg. Čak sam i stražnji kraj uspio dignut na kratko. Isto tako probaj na cesti s pjeskom, ali jaaaaako oprezno. Ne pricam nista novo, samo prenosim...  :blahblah:
Probao sam sve to, ali i dalje mi se čini da nije kako bi trebalo biti.  :? Probaću vidjeti i sa servisom ali već sam čuo da se ljudi žale na prednju kočnicu na ER-u, navodno opletena crijeva pomažu ali to još nije došlo na red.
Evidentirano

Bekspejs

• **
« Odgovori #34 : 07. Siječanj 2008, 22:50:54 »

Probao sam sve to, ali i dalje mi se čini da nije kako bi trebalo biti.  :? Probaću vidjeti i sa servisom ali već sam čuo da se ljudi žale na prednju kočnicu na ER-u, navodno opletena crijeva pomažu ali to još nije došlo na red.

Moj je s ABSom i radi ajn-ca. Jednom mi se i upalio i mogu reći  :palacgore:
Al, ok, ja sam više sa suvozačicom nego sam pa možda utječe i to da dosta kočim i zadnjom, a često i mašinom... Uglavnom, kad zatreba, kočim i čizmama.  :mrgreen:
Evidentirano

Gvozdeni

• **
« Odgovori #35 : 07. Siječanj 2008, 22:54:42 »

Moj je s ABSom i radi ajn-ca. Jednom mi se i upalio i mogu reći  :palacgore:
Al, ok, ja sam više sa suvozačicom nego sam pa možda utječe i to da dosta kočim i zadnjom, a često i mašinom... Uglavnom, kad zatreba, kočim i čizmama.  :mrgreen:
Eh da je s ABS-om vjerujem da ne bi bilo problema.  :wink: Ma biće to sve u redu dok se malo srodim s motorom, ako nije neka tehnička greška u pitanju.
Evidentirano

shakazulu

• **
  • Vozi: brzo i udobno - Versys 2007
« Odgovori #36 : 07. Siječanj 2008, 23:31:43 »

napravio sam 5500 km na Versysu ABS ( crni - najbrzi  :jesus:), ukljucio bi se u raspravu pa mozda i u kakvu voznju, masina je skoro ista ko kod er6 pa cu rado podijelit iskustva... :palacgore:
Evidentirano
pretpostavka je majka svih zajeba
http://www.makarska-online.net/index.htm

zec13

• **
« Odgovori #37 : 08. Siječanj 2008, 00:13:47 »

napravio sam 5500 km na Versysu ABS ( crni - najbrzi  :jesus:), ukljucio bi se u raspravu pa mozda i u kakvu voznju, masina je skoro ista ko kod er6 pa cu rado podijelit iskustva... :palacgore:

Braćo, udružimo se!!!  :bananapivo: :piva: Naravno da nam se mozes pridružit u raspravi  :palacgore:
Svidio mi se koncept Versysa od samog starta kada je izasao, pogotovo sta mi je u dugorocnom planu uzeti nesto takvo ali otom potom...
Skoro ista masina, to si dobro rekao - jedino su malo postelali makinu da na Versysu daje manje momenta i snage - zna li itko zasto?  :misli:
Evidentirano

derba

• **
  • Vozi: Yamaha FZ1S, Yamaha FZ6S
« Odgovori #38 : 08. Siječanj 2008, 01:07:13 »

Evo i mene, imam er6 bio ne tako davno f 2007. ima 1.700km crni je sa crnom ramom ali sive felge i nažalost nije u voznom stanju,vile, točak,grane. Još uvijek imam ZZR-a 600 pa nisam jako žalostan.
Odgovor Bekspejs-u ja sam akumulator izvukao tako što sam one vijke što drže kleme malo žašarafio i povezao sa komadićem špage.  :palacgore:
Evidentirano

amanita

• **
  • Spol: Ženski
« Odgovori #39 : 08. Siječanj 2008, 13:49:17 »

Pozdrav svima. Ja svoj žuti n imam cca godinu dana, napravila cca 10 000 km. Početnik sam, ali mi je drago da postoji ovaj topic da ne moram više tražit slomljene nožice u tehničkim pitanjima  :mrgreen:
Zadnji kraj promjenio mi je jedan dečko tu iz Ri koji ima istog crnog, skinuo je nekakvu crnu plastiku pa sada tablica drugačije stoji, a žmigavce sam skinula mužu sa cbr-ke.
Evo ga pod punom ratnom spremom, kofer i bisage (koje mu sasvim solidno stoje) i možeš sa njime na kraj svijeta.
Evidentirano

Bekspejs

• **
« Odgovori #40 : 08. Siječanj 2008, 14:47:38 »

Eo popisa:

KSK           /   Krk
Zec13        /   Krk
Nevia         /   Rijeka
BobRock     /   Split
Fanatic      /   Zagreb
Gvozdeni    /   Vukovar
Bobo1        /   Čakovec
amanita      /   Rijeka
Kawabunga /   Zagreb
Bekspejs     /   Sisak

Ispada da sam ja nekak u sredini pa se svi možemo nać kod mene na meetingu.  :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 09. Siječanj 2008, 08:45:36 Bekspejs »
Evidentirano

zec13

• **
« Odgovori #41 : 08. Siječanj 2008, 18:30:57 »

Eo popisa:

Zec13     /   Krk
Nevia      /   Rijeka
BobRock  /   Split
Fanatic   /   Zagreb
Gvozdeni /   Vukovar
Bobo1     /   Čakovec
amanita   /   Rijeka
Bekspejs  /   Sisak

Ispada da sam ja nekak u sredini pa se svi možemo nać kod mene na meetingu.  :mrgreen:

Jos jedan ima - ksk / Krk (javit ce se ovih dana)

Nema problema sta se mene tice, jedino sta je u ovom gorskom kotru malo hladno. Ne znam kako su drugi opremljeni, ja sam prosao a full opremom i podstavama kada je u delnicama bilo 2 stupnja dragog nam gospodina Celziusa, i sve je bilo ok osim sta su mi se ruke smrzle za popizdit. Ne znam kako je drugima  :misli: . Slobodno se izjasnite. Dakle, ili cemo napraviti sada neki dogovor, s gornje strane planina jedni - kontinentalci, s donje drugi - primorci, boduli itd., ili cemo se malo strpiti sta se tice temperatura.

Inace, danas je bilo prekrasno za se vozat, pa makar i po krku, iako cim je palo sunce, tako je i temperatura u pogledu onog "feels like" za nekih 15 stupnjeva.
Evidentirano

KSK

• *
  • Vozi: Kawasaki ER-6N
« Odgovori #42 : 08. Siječanj 2008, 22:05:51 »

Oooo, samo naprijed, doci ces ti u nasu metRRo ekipu, dobro napredujes  :palacgore: :mrgreen:
Vidim i sephia efekt se koristi na slikama, to je to, malo arta u sliku unjeti  :mrgreen:

Koliko kilometara imas na motoru, bas me zanima, cini mi se da od kad sam otisao sa krka, a taman ti je tad dosao motor, da ste vas dvoje dosta natukli.

P.S. reci stakiju da se malo pojavi ovdje  :palacgore:

Evo i "štaki" se javlja na dužnost  :D

Danas, svečano objavljujem dana 8.1.2008 u 15:20 imao sam privilegiju da si sam skinem longetu!!!
Ajde vidim da je zec to jako lijepo pokrenuo, jest da je ideja bila moja (nije da se hvalim, al hvalim se  :mrgreen:) al po meni ne bi se to nikada ni pokreulo tako da BRAVO za zeca!
Eto ja sam za taj meeting uvijek, samo šta taj "uvijek" traje do 15.1 a onda me nema do 3 mjeseca... tako da... idemo ovaj vikend? naravno polazak bi bio u 6 ujutro :D pošto nas sunčeko ne služi dugo ovih dana.
Predugo sam na ovim štakama bio ljudi idemo sad u warp speed  :roll:

P.S. zujat ću ovih dana oko motora pa možda i ja napišem neš korisnog o njemu i poučno  :blahblah:
Evidentirano

zec13

• **
« Odgovori #43 : 08. Siječanj 2008, 22:25:18 »

Evo i "štaki" se javlja na dužnost  :D

Danas, svečano objavljujem dana 8.1.2008 u 15:20 imao sam privilegiju da si sam skinem longetu!!!
Ajde vidim da je zec to jako lijepo pokrenuo, jest da je ideja bila moja (nije da se hvalim, al hvalim se  :mrgreen:) al po meni ne bi se to nikada ni pokreulo tako da BRAVO za zeca!
Eto ja sam za taj meeting uvijek, samo šta taj "uvijek" traje do 15.1 a onda me nema do 3 mjeseca... tako da... idemo ovaj vikend? naravno polazak bi bio u 6 ujutro :D pošto nas sunčeko ne služi dugo ovih dana.
Predugo sam na ovim štakama bio ljudi idemo sad u warp speed  :roll:

P.S. zujat ću ovih dana oko motora pa možda i ja napišem neš korisnog o njemu i poučno  :blahblah:

Je, priznajem, ksk je začeo ideju, a ja je rodio - fuck, that makes me the bitch, and he is the butch  :LOL: Koje gluposti ja pricam, đizs!! Uglavnom, on se sjetio a ja napisao, tako da on zasluzuje 1. mjesto na onoj listi sta je bekspejs napisao.
Inace, bed njuz. Prognoza katastrofa sljedecih tjedan dana  :opakoljut:
Tako da ne znam, kako cemo i sta, ali ajde, barem neka visi u zraku.

Inace, probao sam danas onu foru sa duzim drzanjem spojke prije nego se ubaci u brzinu da ne cukne onako, i moram priznat da nije bas neko rijesenje. Cisto neka se zna
Evidentirano

Kawabunga

• **
  • Vozi: Kawasaki ER6-n
« Odgovori #44 : 08. Siječanj 2008, 22:49:32 »

Evo i mene  :wink:.Vozim crni ER6n i napravio 10 tisuća kilometara dosad.Motor je toči i vozi osim što zna past ler gas kad je hladno,pa se znao u gasit u vožnji(na semaforu) dok nisam to sa servisom riješio.Budem uskoro neke slikice metnuo.
I ideja za meet je odlična.Ali dajte pričekajte barem ožujak  8).
Evidentirano

zec13

• **
« Odgovori #45 : 08. Siječanj 2008, 22:55:28 »

Evo i mene  :wink:.Vozim crni ER6n i napravio 10 tisuća kilometara dosad.Motor je toči i vozi osim što zna past ler gas kad je hladno,pa se znao u gasit u vožnji(na semaforu) dok nisam to sa servisom riješio.Budem uskoro neke slikice metnuo.
I ideja za meet je odlična.Ali dajte pričekajte barem ožujak  8).

Dobro je, puni se ekipa!  :palacgore: Dobrodosao  :bananarace:
Fascinantno mi je ovo da ti se ugasi motor kada je hladno, pa jel ga pustis da se ugrije kada ga upalis nakon hladne noci, ono 3-4 minute, i prethodno dat kontakt dva ili tri puta da se napumpa gorivo?
Evidentirano

zec13

• **
« Odgovori #46 : 09. Siječanj 2008, 08:55:11 »

Ma nema problema za taj meeting, kao sta sam napisao prije - glavno da nam to visi u zraku. I nije bed ako se vi kontinentalci dogovorite samo za cugu ili tako nes, isto ako i mi ovdje primorci tako udelamo. A kada vrijeme zgrije, prva prilika i na neki djir idem ales cuzamn.
Bas me zanima na sta ce liciti ova makina na 50soma  :misli:

Poslovno idem u zg pocetkom treceg mjeseca i biti cu tamo nekih mjesec i pol, tako da cu valjda stici pogledat i te gorske krajeve koje "vi odozgo" toliko hvalite. Naravno, sa Klapasakijem  :mrgreen:
Evidentirano

zec13

• **
« Odgovori #47 : 09. Siječanj 2008, 18:12:41 »

A zasto to radis, sta ti ne upali normalno nakon sto das kontakt?

I da , pozdrav STAKI  :palacgore: Sta si blisnuo  :shock:

Dobio sam taj savjet iz servisa. To radim kada ne vozim nekih tjedan dana, ili sada kada je hladno,  i ne vozim par dana. Nisam siguran, ali u pocetku mi se znalo desiti ako bi ga odmah upalio a da ga nisam vozio neki tjedan dana, onda bi mi pao ispod soma okretaja i ugasio bi se. Ovo sa okretanjem kontakta par puta je rijesilo stvar. Da ti istinu kazem, uslo mi je u naviku i sada kada je masina vec razrađena, ne znam kako bi se ponasao, tj. da li bi se ugasio.
Evidentirano

Hugo Grotius

• *
  • Vozi: BMW R 1200 GS
« Odgovori #48 : 09. Siječanj 2008, 19:55:14 »

žuti, 06. godište,  :palacgore:, problemi sa satovima, ogledalom i čepom tanka. unatoč tomu   :cool:

doduše prodajem ga  :cry:, ali ako se stvar organizira eto i mene. sumnjam da ću ga prodati u međuvremenu.
Evidentirano
Never Underestimate the Power of Stupid People in Large Groups

zec13

• **
« Odgovori #49 : 09. Siječanj 2008, 20:26:29 »

Dakle popis se prosiruje polako i izgleda ovako nesto
1. ksk              /   Krk
2. zec13          /   Krk
3. Nevia           /   Rijeka
4. BobRock       /   Split
5. Fanatic        /   Zagreb
6. Gvozdeni      /   Vukovar
7. Bobo1          /   Čakovec
8. amanita        /   Rijeka
9. Bekspejs       /   Sisak
10. Kawabunga   /   Zagreb
11. Hugo Grotius  /   ZSE (i to bi značilo šta?)

Idemo dalje...  :povraca: 
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 493   Gore

Stranica je generirana za 0.359 sekundi uz 20 upita.