.:: VIRTUAL RUNWAY ::. > Oglasnik

Poštarina...

(1/28) > >>

Pivi:
Moram napomenuti da se i HP-express u biti naručuje besplatnim telefonom (iako se može otić i na poštu) ali naručit telefonom je bolje jer oni zaprime sve podatke preko telefona i onda poštar dođe po paket na kuću i nosi ga ća.
Broj tel. je 062 202 202

Hrvoje:
Evo moje iskustvo s HP expressom od prije neki dan:
Poslao komad aluminija od 2,6kg i poštarina je bila nekih 30-ak kuna s time da sam tražio onu opciju -dostava u roku od 48 sati-, dakle najjeftiniju.
Paketić je na odredište došao za manje od 24 sata.

Pivi:
Tako je!

Važno je u biti vrijeme predaje paketa.

Ako paket predaš odma ujutro i šalješ unutar kopna (ne na otok) u biti nema problema da paket stigne u roku 24 sata.

Ja sam puno puta naručivao stvari iz Zagreba i meni na otok Vis, ako bi čovjek predao ujutro bi došlo u roku 48 sati.

Znaći, paket bi bio predan u Ponedjeljak npr., a meni na otoku bi bio u srijedu.

Ma super - a cijene su bogami prihvatljive.

30-ak kuna za paket do 5 kg.

strasilo:
kod svih kurirskih službi je ustvari najskuplji onaj dio koji se odnosi na otkupninu...

nekoliko sam puta dobivao dijelove HP-om ili Oversease-om ... 30-ak kuna je dostava za pakete do dvije kile i to je sasvim OK...  :palacgore: ali ako plaćam pouzećem kod njih, na račun od cca 300-tinjak kuna sam plaćao još dodatnih 50-ak kuna  :palacdolje:

tako da se sad uglavnom dogovorim tako da uplatim novce na račun i faxiram uplatnicu, a robu dobijem sutradan i platim samo dostavu... naravno, u ovakvom slučaju mora postojati obostrano povjerenje..  :palacgore:

gigi:
Koristim se isključivo uslugama TNT-a (ne one poznate newyorške podrušnice  :mrgreen:) kad šaljem staklene proizvode diljem lijepe naše. Jesu malo skuplji ali još nikad nisu ništa razbili.

Postupak je isti kao i kod drugih: Nazoveš (nije besplatni broj), oni dođu i nakon kaj drugi dan isporuče paket dolazi uplatnica s odgodom plaćanja.

Evo slučajno mi jedna faktura ispred mene - dostava Zg - St , težina 2 kg, cijena 51,24 kn (PDV obračunat)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju