Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 2 [3] 4 5 ... 53   Dolje

Autor Tema: Vaš skuter? (slike i eventualno malo texta)  (Posjeta: 157925 )

malaguti

• Gost
Odg: Ljepotani
« Odgovori #50 : 08. Listopad 2008, 22:03:34 »

vidim da su slike i postovi iz teme runner vx209r premjesteni u temu ljepotani....
drago mi je da modovi i admini posjecuju i nas skuterasa :palacgore:
Evidentirano

nexus_125

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: Gilera Nexus 125
« Odgovori #51 : 09. Listopad 2008, 07:54:11 »

vidim da su slike i postovi iz teme runner vx209r premjesteni u temu ljepotani....
drago mi je da modovi i admini posjecuju i nas skuterasa :palacgore:

meni ne jer nekad brisu postove koji odg na temu al ocito sa citanjem nisu na ti :chainsaw: :2up:
Evidentirano

marko209vx

• *
Odg: Gilera Runner vx 209-r
« Odgovori #52 : 09. Listopad 2008, 17:50:41 »

Sve stoji, samo ovo 140 - 145 km/h - to po satovima ili? Jer, realno bi tesko bilo odrzavati tu brzinu zbog Runnerovog efekta "padobrana". Bilo je i prije rijeci o tome. Inace, po tvojim rijecima, cini se da je OK postelan (potrosnja recimo). Dalje, sto se ubrzanja tice, mislio sam da je brzi. Recimo, po tvornickim navodima, SP 180 serijala ide 8.7s do 100km/h, dok klasa "MASTER 500 (460)" ide između 6.8 - 7.5s. :misli:
Nemoj krivo shvatiti, nisam kritican, nego ja uvijek "imam sta poboljsavati" kad su Runneri u pitanju. Jbg, takav sam. :skriven: Ako ti je ubrzanje 100 - 130 km/h linerano, odnosno, bez vidnog gubljenja ubrzanja, onda skidam kapu - dobro je to slozeno. Serijale (i SP i VXR) gube snagu nakon 100tinjak km/h. Love je dosta ulozeno, sigurno i ljubavi, lijepo je vidjeti da se tu i tamo nađe netko tko uredno odrazava Runnera. :palacgore: Samo tako dalje... Pozz... :palacgore:

Skidam malo naturpijanog sp-a do 100 bez kiksa, rekoh nisam mjerio tocno ubrzanje.... A za krajnju samo da recem da mi je frend mjerio sa novim rs-om meni pokezije 100 a njemu 107!!! meni pokazuije manje, a rs ima digitalni sat koji ne laze više od 5 km/h da ga silujes! :misli:
A za meduubrzanje, nema mi rupe kada je torq na mjestu, ide linerano do 130 a ona vec malo lakse...
A za klasu master to nemože bit tocno jer ja beverlija 500 drzim bez beda samo sta on poslije odeeeee... :)
J"""es tvornicu i njihove podatke, treba tuning sprovest... :mrgreen: :mrgreen:
Evidentirano
....4t tuner....
Don´t drink and drive, just smoke and fly!!! :)

biker4life

• moderator
  • Moderator
  • Vozi: yamaha
Odg: Gilera Runner vx 209-r
« Odgovori #53 : 09. Listopad 2008, 20:03:18 »

Skidam malo naturpijanog sp-a do 100 bez kiksa, rekoh nisam mjerio tocno ubrzanje.... A za krajnju samo da recem da mi je frend mjerio sa novim rs-om meni pokezije 100 a njemu 107!!! meni pokazuije manje, a rs ima digitalni sat koji ne laze više od 5 km/h da ga silujes! :misli:
A za meduubrzanje, nema mi rupe kada je torq na mjestu, ide linerano do 130 a ona vec malo lakse...
A za klasu master to nemože bit tocno jer ja beverlija 500 drzim bez beda samo sta on poslije odeeeee... :)
J"""es tvornicu i njihove podatke, treba tuning sprovest... :mrgreen: :mrgreen:

E to je vec lijepo. :palacgore:
A ovo za MASTER 500, sta ja znam, ovisi od modela do modela :misli: , serijala SP prati Master 500 prvih 20ak metara, nakon toga on odlazi (jako brzo). Pretpostavljam da bis mozda jos mogao ostati s njim, ali do kada, e to bi bas trebalo na nekoj stazi izmjeriti (jer na cesti, osim ako nije pao dogovor, onaj drugi mozda ne tjera do kraja, uostalom moze uvijek netko izletiti odnekud i sl.). :palacgore:
« Zadnja izmjena: 09. Listopad 2008, 20:14:15 biker4life »
Evidentirano

Broken

• *
  • Vozi: VX-r209
« Odgovori #54 : 10. Listopad 2008, 14:40:37 »

Vidim tu teske rijeci padaju...

Seriski Sp da ima 8sec na 100? Nikad nije imo nit ce ikad imat...
Ako ces gledat usporedbu nexusa do 100km/h u nekakvim sekundama i ako kazes da ima 6sec onda markov motor ima 4sec...

Imam nesto tako doma, neznam tocan setup ali znam kak bi se motor trebo ponasat... Nexus nema sta radit do 120-130... A Sp moze samo gledat u spulju...

Ovo po satu? To me najvise smeta... Ajmo ovako? Koliko ti ide auto?
Kad se vozis 140? Piše 140 i to je to... Daj jos 50 razlicitih i svima ce bit 140... Vidis ja sam to probo, audi, pasat, hyundai svi isto. Kad sam na 140 i on je... Ciji onda sat laze? z750 mi mjerio, isto pise i meni i njemu... I opet laze? Svi lazu? A zasto onda pricamo o nekakvim km/h? Kad lazu satovi...

Zakljucak... Sat laze samo kad si ljubomoran... Onda ako jos nevjerujes dodem ja sa motorom i vi sa autom i idemo se zakljucat na 140-150 pa bute vidjeli da nelaze nista...

Moze vx ic u krajnju sam mu snage, okretaja i otvoreni spuh treba... Ide on u krajnju da bi se zacudili...

Evidentirano
http://bjteam.s2.bizhat.com/viewtopic.php?t=51&postdays=0&postorder=asc&start=0&mforum=bjteam

Cigan i Zmaj project vol.03
Including Kubler 378, karb 38mm . . . .

liberty

• Vozi: budem piaggio
« Odgovori #55 : 10. Listopad 2008, 14:43:40 »

pa da
svi ti brzinomjeri lažu
nije moguće da nemaju odstupanja
što ideš brže - to više lažu
neki manje, neki više

zato renomirani časopisi i mjere ta odstupanja

kad s autom prođem pored mjerača brzine na cesti - na 100 kmh mi mjeri  95 kmh
sa skuterom na 100 kmh mi mjeri 93 kmh isti taj mjerač
Evidentirano

Broken

• *
« Odgovori #56 : 10. Listopad 2008, 14:52:42 »

No, svi lazu cemu onda pricat o laganju satova...

Ide koliko piše... I mir... Nikad se nezna koji je sat najtocniji, zato je glupo pricat o tome...
Evidentirano
http://bjteam.s2.bizhat.com/viewtopic.php?t=51&postdays=0&postorder=asc&start=0&mforum=bjteam

liberty

• Vozi: budem piaggio
« Odgovori #57 : 10. Listopad 2008, 15:01:31 »

No, svi lazu cemu onda pricat o laganju satova...

Ide koliko piše... I mir... Nikad se nezna koji je sat najtocniji, zato je glupo pricat o tome...

ok, ali primjetih da skuteri pri krajnjim brzinama lažu bar 10%, a to je dosta
Evidentirano

biker4life

• moderator
  • Moderator
« Odgovori #58 : 10. Listopad 2008, 19:21:18 »

Ako ces gledat usporedbu nexusa do 100km/h u nekakvim sekundama i ako kazes da ima 6sec onda markov motor ima 4sec...

Imam nesto tako doma, neznam tocan setup ali znam kak bi se motor trebo ponasat... Nexus nema sta radit do 120-130... A Sp moze samo gledat u spulju...

Kad se vozis 140? Piše 140 i to je to... Daj jos 50 razlicitih i svima ce bit 140... Vidis ja sam to probo, audi, pasat, hyundai svi isto. Kad sam na 140 i on je... Ciji onda sat laze? z750 mi mjerio, isto pise i meni i njemu... I opet laze? Svi lazu? A zasto onda pricamo o nekakvim km/h? Kad lazu satovi...

Zakljucak... Sat laze samo kad si ljubomoran... Onda ako jos nevjerujes dodem ja sa motorom i vi sa autom i idemo se zakljucat na 140-150 pa bute vidjeli da nelaze nista...

Moze vx ic u krajnju sam mu snage, okretaja i otvoreni spuh treba... Ide on u krajnju da bi se zacudili...

1. To su Piaggio-vi navodi o tih 8.7s do 100km/h, u to ne ulazim. Ali da ide ispod 10s, to ide provjereno. Koliko tocno - neznam i ne zanima me. SP-a imam samo zato jer je 2T, da ne oprostili bi se mi odavno. :wink:
2.  :misli:
3. Ljubomoran? :LOL: Osobno mislim da sam prerastao ta prepucavanja ciji skuter ide koliko sekundi do 100, a i opcenita prepucavanja tog tipa. Tko je koliko brz i kakav vozac moze pokazati samo voznja, a ne nesto drugo. Vozim se za gust, a ne za druge. A da satovi lazu, lazu sigurno na svemu, na necem vise na necem manje. Ja nisam komentirao nista nekulturno ni neprimjereno, samo sam naveo tvornicke podatke. Ako si je decko dobro slozio skuter, drago mi je, ja nisam rekao nista cime sam potkopao njegov trud i novac. :wink: Smirite se malo... :palacgore:

dolac

• **
  • Vozi: runner simoncelli 50 - sc08 i multivar
« Odgovori #59 : 10. Listopad 2008, 22:24:30 »

kojih 6 sec o čemu ti molin te. vjerojatno mislis na nexus 250 a on ti ide do 100 za 9.5 sekundi, a 500-tica za nekih 6-7
Evidentirano
bolje ispast glup nego iz autobusa

biker4life

• moderator
  • Moderator
« Odgovori #60 : 11. Listopad 2008, 02:40:07 »

Samo da se nesto nadovezem jos. MASTER-i 460 (Nexus, Bev) idu do stotke za nekih 6.5 - 7.5 sekundi, tko ne vjeruje nek malo prolista forum, ili nek priupita vlasnike istih, da iznesu svoje dojmove i iskustva. Nisam ja to izmislio, vec procitao ili saznao od vlasnika tih vozila. Klasa 250 je negdje između 8.5;9 - 12s (serijale), a SP i VXR (serijale) voze upravo tu klasu. U detalje necu ulaziti jer mi se neda i mislim da je nepotrebno. Sto se tjuniranih vozila tice, o tome je isto tesko diskutirati preko neta, posto se tu radi o tisucama kombinacija setupa i dijelova, pa nam preostaje samo vjerovati vlasnicima istih. Ponavljam, o svemu ovome je vec bilo diskusije tu na forumu.

Tvornicke podatke smo naveli gore u topicu, a mene osobno to bas i ne zanima previse, ali netko je trazio usporedbu, ili sam ja to bzvz spomenuo, nije ni bitno. U svakom slucaju, ni jedno ni drugo nije on-topic.

Jos nesto, zamoliti cu vas da ne odemo u off, posto je ova tema predviđena samo za predstavljati svoje skutere, a ne za ovakve rasprave.

Broken

• *
« Odgovori #61 : 11. Listopad 2008, 09:38:33 »

Da, ali ja stanem sa nexusom i do 100 ga operem ko malog macka, a ja sam 100% siguran da nemam od 0-100km/h manje od 7sec...
Evidentirano

marko209vx

• *
« Odgovori #62 : 11. Listopad 2008, 23:39:26 »

Da, ali ja stanem sa nexusom i do 100 ga operem ko malog macka, a ja sam 100% siguran da nemam od 0-100km/h manje od 7sec...
potpis.. Ja istpo skinem nexya a da ga hebes nemam ispod 7 sek! osam ja zadovoljan!
Evidentirano
....4t tuner....

gravity

• **
  • Vozi: gilera nexus 250ie
« Odgovori #63 : 12. Listopad 2008, 03:02:37 »

skidate nexya jer je on tezi i ima rupu od prvih 20 kilometara na sat,ali zato nexy skida vas poslije 100km/h,a iskreno i nije bas da vxr nesto puno skida nexy,dokazano :palacgore:
Evidentirano

marko209vx

• *
« Odgovori #64 : 13. Listopad 2008, 10:49:31 »

skidate nexya jer je on tezi i ima rupu od prvih 20 kilometara na sat,ali zato nexy skida vas poslije 100km/h,a iskreno i nije bas da vxr nesto puno skida nexy,dokazano :palacgore:
Ma kakav vxr? Mi pricamo o kitu 209, bregasta, variomat, federi ventila, torq, i još milijun popratnih sadržaja, a tebe se tim 250 nexyem serijala vxr skine! A bas bi volio znat dali 500 nexy skida brokenov "vxr" u krajnjoj? mozda ali na muke..
« Zadnja izmjena: 13. Listopad 2008, 21:58:25 marko209vx »
Evidentirano
....4t tuner....

+marek+

• Vozi: FZ6N, VXR
« Odgovori #65 : 13. Listopad 2008, 13:46:45 »

Ma to sigurno ak ne i gp 800!   :LOL:
Evidentirano

gravity

• **
  • Vozi: gilera nexus 250ie
« Odgovori #66 : 13. Listopad 2008, 16:28:24 »

drugo je kit,multivar,torque itd..ja pricam samo za saerialu,a nebi se slago,jer sam se trkao sa vxr-om,ostali me nesto na startu,ali na krajnu ga oderem,evo ti snimka http://www.youtube.com/watch?v=nKcC8SYJsNc,to nije moja snimka btw
Evidentirano

Broken

• *
« Odgovori #67 : 13. Listopad 2008, 18:23:57 »

Samo vi mene zajebavajte, ali ja sam za da na proljece to provjerimo...  :palacgore:
Bas me zanima pri kojoj bi me brzini preteko... Normalno ako bi me preteko  :LOL: ... šala mala
Evidentirano

marko209vx

• *
« Odgovori #68 : 13. Listopad 2008, 21:56:27 »

Samo vi mene zajebavajte, ali ja sam za da na proljece to provjerimo...  :palacgore:
Bas me zanima pri kojoj bi me brzini preteko... Normalno ako bi me preteko  :LOL: ... šala mala
Ja te nikako ne zajebavam, vjerujem da je po zadnjem setapu bolesno iso a sad bi trebo dublo bolje sa karbom i radilicom... :palacgore:
btw kolika mu je bila spica, i ubrzanje do 100?
Evidentirano
....4t tuner....

sven_sp180

• *
« Odgovori #69 : 14. Listopad 2008, 00:12:47 »

evo da vam pokazem i svog runnera...naci radi se o gileri runner 180sp,2002god,sve serijsko...sta god vas zanima pitajte!nemam bas nesto slika...cim uhvatim vremena cu poslikat...

Evidentirano

biker4life

• moderator
  • Moderator
« Odgovori #70 : 14. Listopad 2008, 01:15:08 »

evo da vam pokazem i svog runnera...naci radi se o gileri runner 180sp,2002god,sve serijsko...sta god vas zanima pitajte!nemam bas nesto slika...cim uhvatim vremena cu poslikat...

Lijep je. :palacgore: SP-i su mi najljepsi u original bojama, bez ikakvih uradi-sam farbanja.
Moj je '03. godiste, imam s njim nekih gotovo 15tkm. Imas par slika prije u topicu, a i nekoliko u "Meeting point-u" (str. 59). Pozz i puno sretnih km. :palacgore:

baldeks

• Vozi: Gilera Nexus 300ie
« Odgovori #71 : 14. Listopad 2008, 19:01:55 »

iako san već stavlja slike al evo moj RR :LOL:
Evidentirano

Poggiali

• **
  • Vozi: Piaggio Beverly 400ie
« Odgovori #72 : 15. Listopad 2008, 04:23:52 »

Evo i mojeg

Evidentirano
Rock On \m/

marko209vx

• *
« Odgovori #73 : 15. Listopad 2008, 20:04:48 »

Po meni je samo auspuh dobar, stayling ti je  :palacdolje:...Najbolje da si ga ostavio u serijskim bojama jebes selo!
Evidentirano
....4t tuner....

Poggiali

• **
  • Vozi: Piaggio Beverly 400ie
« Odgovori #74 : 15. Listopad 2008, 20:25:03 »

pa to su serijske boje, sam kaj je ono hrapavo ofarbano u lak crnu. ;)
Evidentirano
Rock On \m/
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 53   Gore

Stranica je generirana za 0.365 sekundi uz 21 upita.