Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 101 102 [103] 104 105 106   Dolje

Autor Tema: Sto kupiti od vecih skutera?  (Posjeta: 228753 )

R3nchi

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: Kawasaki Versys
Odg: Sto kupiti od vecih skutera?
« Odgovori #2550 : 11. Srpanj 2019, 16:13:45 »

Probat cu tu ovako sad odg. Svima koji su pisali iznad,jer tipkam na mb i bas se ne snalazim u quotanju po forumima a ne zelim trpati forum mojim postovima..

Krenit cu od  dole nadam se da ce budjet uz prodanog Versysa bit ukupno 4k eura, iznad toga ne zelim da idem.. Tako da sad neki modeli novi i jaci ispadaju.. Sto duze gledam cijene i stanja kmyco mi se cini sve privlacnijim..

E sad krenimo na prave muke,kako je krenilo ispast ce da cu ja ostat na versysu.. Bio danas u yamahinom salonu i sjedio na novom xmaxu 400 i ono ne Znan nisam uopce odusevljen pozicijom sjedenja, nakon toga potego do Jankomira u Damir centar i tamo sjeo na xmax250, isto tako moze proc al nije mi to to..Sjeo na bergmana 400 isto tako kontam da je udoban za putovanja al ne znam bas za grad kolko je okretan o to, jos mi se nekako nisko sjedi, tj cjeli motor mi neki nizak,Ko camac..
Pokazo mi covjek i beverlya 300 i za Divno cudo taj mi se jos najvise svidio, nekako mi motorskiji  nacin sjedanja.Popodne idem u krsko u onaj neki saloon sa njuskala vidit ove starije modele xmaxa i taj kawasaki j300.. Samo sve vise gubim nadu da ce mi se ista svidit..  Sto se tice honde forze ili kako se vec zove tu me odbija lanac, meni je tlaka to odrzavat mazat/sprejat i drk se s tim , da je drukcije rjesen projenos,il da je ko kod tmaxa sutra bi lovu iskemio ako treba i preko budjeta..  Sorry ako sam vam dosadan i sebi vec idem na k...   :angry: :embarrassed:

Ps: Vodio zenu..Kraljica gledala sta ona moze vozit!
A ne da se dvoje tu i tamo vozamo.. :mrgreen: :0648: Zaljubila se u xmaxa 250..  :021:

Moram pohvalit i Decke u Yamahi i Gazdu Damir Centra izuzetno prijatni i susretljivi ljudi.. :palacgore:

P S: opako kombiniram i opciju iznajmljivanja kombija  i pravac DE po neki polovni.Moze se nac vec za 3000e zanimljivih primjeraka.Samo moram cjenu puta dobro izracunat ako uopce nadjem sta mi pase . :undecided:
Evidentirano
Sto mozes danas, Ostavi za Sutra!

DA-IM

« Odgovori #2551 : 11. Srpanj 2019, 16:32:04 »

u jednom postu pišeš iden i iša bi na +400
u drugom postu žena bi vozila xmaxa 250
u trećem spominješ da ti paše položaj na beverlyu 350
u četvrtom spominješ cifru od 3000e
e bogami ovde ti ni profesor baltazar nebi pomoga  :cool:
Evidentirano

karet

• **
  • Vozi: cestom uglavnom
« Odgovori #2552 : 11. Srpanj 2019, 16:54:13 »

Probat cu tu ovako sad odg. Svima koji su pisali iznad,jer tipkam na mb i bas se ne snalazim u quotanju po forumima a ne zelim trpati forum mojim postovima..

Krenit cu od  dole nadam se da ce budjet uz prodanog Versysa bit ukupno 4k eura, iznad toga ne zelim da idem.. Tako da sad neki modeli novi i jaci ispadaju.. Sto duze gledam cijene i stanja kmyco mi se cini sve privlacnijim..

E sad krenimo na prave muke,kako je krenilo ispast ce da cu ja ostat na versysu.. Bio danas u yamahinom salonu i sjedio na novom xmaxu 400 i ono ne Znan nisam uopce odusevljen pozicijom sjedenja, nakon toga potego do Jankomira u Damir centar i tamo sjeo na xmax250, isto tako moze proc al nije mi to to..Sjeo na bergmana 400 isto tako kontam da je udoban za putovanja al ne znam bas za grad kolko je okretan o to, jos mi se nekako nisko sjedi, tj cjeli motor mi neki nizak,Ko camac..
Pokazo mi covjek i beverlya 300 i za Divno cudo taj mi se jos najvise svidio, nekako mi motorskiji  nacin sjedanja.Popodne idem u krsko u onaj neki saloon sa njuskala vidit ove starije modele xmaxa i taj kawasaki j300.. Samo sve vise gubim nadu da ce mi se ista svidit..  Sto se tice honde forze ili kako se vec zove tu me odbija lanac, meni je tlaka to odrzavat mazat/sprejat i drk se s tim , da je drukcije rjesen projenos,il da je ko kod tmaxa sutra bi lovu iskemio ako treba i preko budjeta..  Sorry ako sam vam dosadan i sebi vec idem na k...   :angry: :embarrassed:

Ps: Vodio zenu..Kraljica gledala sta ona moze vozit!
A ne da se dvoje tu i tamo vozamo.. :mrgreen: :0648: Zaljubila se u xmaxa 250..  :021:

Moram pohvalit i Decke u Yamahi i Gazdu Damir Centra izuzetno prijatni i susretljivi ljudi.. :palacgore:

P S: opako kombiniram i opciju iznajmljivanja kombija  i pravac DE po neki polovni.Moze se nac vec za 3000e zanimljivih primjeraka.Samo moram cjenu puta dobro izracunat ako uopce nadjem sta mi pase . :undecided:

nakon versysa svi ti skuteri koje gledaš su doslovno kako sam kažeš downgrade ali baš downgrade, spori, neokretni, skuplji u održavanju, nepouzdaniji.....baš korak nazad.
ako ti je versys u dobrom stanju vozi ga i dalje i uživaj, nije to putni motor da ga se treba mjenjati za nešto gradsko, to je odličan motor za svašta nešto, vozi se kao bicikla, lagan, upravljiv,  10x bolje od svih tih igračakla zvanih skuteri.., pogotovo do 500ccm. i u tvojim gabaritima na svima sjediš doli nisko s rukama na kolinima, doslovno kao  na wc-u....nije to vrijedno zamjene za versysa
Evidentirano

Cvitalo

• **
  • Vozi: Honda Integra 750
« Odgovori #2553 : 11. Srpanj 2019, 17:29:24 »

Pa vidi na stranici prije je Joke ponudija beverly 350 (300 mislim ima 22 ks pa to zaboravi) za neku smišnu cijenu od 26.000 kuna ako nije prodano. Kymco Downtown je inače dobar izbor i dobar položaj sidenja.
Evidentirano
Otkad imam novu kacigu, glava mi više ni ne treba.

R3nchi

• **
« Odgovori #2554 : 11. Srpanj 2019, 19:29:26 »

u jednom postu pišeš iden i iša bi na +400
u drugom postu žena bi vozila xmaxa 250
u trećem spominješ da ti paše položaj na beverlyu 350
u četvrtom spominješ cifru od 3000e
e bogami ovde ti ni profesor baltazar nebi pomoga  :cool:

Ok .Kuzim ja da si ti Dalmos i da ti je Hrvatski jezik maltene nepoznanica al da ponovim za sve dislekticne znaci Htio sam.prodat Versysa da kupim neki maxi scooter, po mogucnosti 400+ cc al da nikad nisam ni na jednom sjedio a kamoli vozio te sam danas tek prvi put sjeo na sve nabrojano..I RAZOCARAN SAM S SVIME, ocito sam pre dugo (8g) bio "bajker".. Od svega danas isprobanog ispada da mi se jos najvise svidja polozaj sjedenja na Beverliju..A to sto si ti prika tako lijepo izmjeso kronologiju mojih postova u svojim natuknicama samo pokazuje kolicinu zlobe koju nosis u sebi..

@Karet kolega u pravu si versuljs je odlican motor i nebi ga mjenjo za nista drugo osim mozda za novi ili ove nove modele drugih firmi sto su ga kopirali..Al mi dojadilo mi ako ocu negdje da se maltene moram borbeno oblacit,pa razmisljat o uljenju lanca itd..Vec godinama iovako vozim kao penzic,za bacanje po zavojima nikad nisam bio a kolicina idiotA i "skoro," situacija u prometu koje sam dozivio ne dopusta mi da po gradu vozim brze od 80kmh,Iovako mi je uvjek glavni gust bio bit prvi na semiforu i tu i tamo ga malo "ispucavat" u preticanju po gradu.. Hvala Svima na pomoci i kritikama.Otic cu jos sutra do kymca vidit te njihove modele jer po DE su pristupacni ako mi nelegnu na sjedanje probat provozat Beverley 350 pa odlucit sta cu.. :misli:  8) :palacgore:
« Zadnja izmjena: 11. Srpanj 2019, 23:07:12 R3nchi »
Evidentirano

Geomaris

• *
« Odgovori #2555 : 11. Srpanj 2019, 19:57:06 »

Ok .Kuzim ja da si ti Dalmos i da ti je Hrvatski jezik maltene nepoznanica al da ponovim za sve dislekticne znaci Htio sam.prodat Versysa da kupim neki maxi scooter, po mogucnosti 400+ cc al da nikad nisam ni na jednom sjedio a kamoli vozio te sam danas tek prvi put sjeo na sve nabrojano..I RAZOCARAN SAM S SVIME, ocito sam pre dugo (8g) bio "bajker".. Od svega danas isprobanog ispada da mi se jos najvise svidja polozaj sjedenja na Beverliju..A to sto si ti prika tako lijepo izmjeso kronologiju mojih postova u svojim natuknicama samo pokazuje kolicinu zlobe koju nosis u sebi..

Poštovani, etiketirati nekoga nazivom "Dalmoš" samo po sebi nije uvredljivo; no aludirati na isto zbog korištenja narječja nije korektno ukoliko se i i Vi izražavate na isti način - primjera u Vašim napisima ima napretek.
Također, ne vidim da je prozvani "Dalmoš" igdje iznio ikakvu kronologiju; naveo je samo niz nelogičnosti u Vašim napisima koji su priznati ćete poduži, pa biste morali biti zahvalni navedenom što je iste uopće i pročitao a kamoli da isti posjeduje izvjesnu količinu zlobe prema Vama osobno.

Vašem pravopisu se pak može prigovoriti poprilično toga; naime, "Hrvatski jezik", tj. posvojni pridjev "hrvatski" piše se malim početnim slovom osim ako isti nije dio naziva (školski predmet, institucija) npr. u slučaju naziva "Hrvatska vojska". Shvaćate?
Također, ne možete miješati nazive / stilove pisanja koji se koriste u hrvatskom jeziku i engleskom jeziku; stoga riječ "scooter" prikladnije je pisati riječju "skuter" a slovo "x" (osim poštujući strani izvornik poput npr. "X-Max") u našoj abecedi jednostavno ne postoji, kao što ne postoje ni interpunkcijski znakovi ".." već "..." no i oni imaju svoju primjenu.
Rečenice ne mogu počinjati veznicima, nepravilno korištenje velikih slova se smatra vikanjem što nije pristojno, niste sjeli danas citiram "na sve nabrojano" nego na sve nabrojane itd., dok sama kontrukcija vaših rečenica teško može biti opravdana korištenjem mobitela za objavu istih.

Dozvolite i moj mali osvrt na Vaš upit. Čudi me da odrasla osoba ne može sama doći do nekih zaključaka sve da iole površno poznaje tržište i ponudu na dva kotača. Onaj tko sa kvalitetnog motora kao što je "Versys" bilo koje generacije želi preći na maksi-skuter teško da ičim može biti zadovoljan u potpunosti, osim sa onom cjenovnom klasom koja sami postupak čini besmislenim u odnosu na vrijednost vozila koje se već posjeduje. Motiv može biti zamjena uz određeni financijski dobitak (što koliko sam shvatio ovde nije slučaj) ili stvar čisto praktične naravi; nitko ne dvoji da su usporedivi skuteri praktičniji i često udobniji od motora te da imaju svoju širu namjenu, no svi smo svjesni da je moto-industrija već dugo počela brisati jasnu granicu između čistog skutera i motora, pri čemu nije samo primjer famozna Yamahina perjanica već i mnogi drugi. Trend koji se mnogima ne sviđa i očito vrijeđa njihove "bajkerske" porive uzrokovan je nečim daleko starijim od motora sa unutarnjim sagorijevanjem - čistom ekonomijom i ničim drugim. 
Ukoliko pak ja osobno jesam krivo shvatio Vaše napise te oni zaista jesu ozbiljan, mada nevješto sklepan upit onda mi dozvolite da i ja kao "Dalmoš" dam svoj skroman doprinos Vašim dilemama; ostanite pri/na Versysu.

« Zadnja izmjena: 11. Srpanj 2019, 20:30:31 Geomaris »
Evidentirano

Gilmour

• **
« Odgovori #2556 : 11. Srpanj 2019, 20:35:19 »

Ili uzmi Beverlya 350, nećeš pogriješit. My two cents. :D

Isto sam "Dalmoš".:D
Evidentirano

pamzor

• Vozi: 0
« Odgovori #2557 : 11. Srpanj 2019, 21:51:24 »

Honda X-ADV scooter
Evidentirano

DA-IM

« Odgovori #2558 : 11. Srpanj 2019, 23:15:14 »

Poštovani, etiketirati nekoga nazivom "Dalmoš" samo po sebi nije uvredljivo; no aludirati na isto zbog korištenja narječja nije korektno ukoliko se i i Vi izražavate na isti način - primjera u Vašim napisima ima napretek.
Također, ne vidim da je prozvani "Dalmoš" igdje iznio ikakvu kronologiju; naveo je samo niz nelogičnosti u Vašim napisima koji su priznati ćete poduži, pa biste morali biti zahvalni navedenom što je iste uopće i pročitao a kamoli da isti posjeduje izvjesnu količinu zlobe prema Vama osobno.

Vašem pravopisu se pak može prigovoriti poprilično toga; naime, "Hrvatski jezik", tj. posvojni pridjev "hrvatski" piše se malim početnim slovom osim ako isti nije dio naziva (školski predmet, institucija) npr. u slučaju naziva "Hrvatska vojska". Shvaćate?
Također, ne možete miješati nazive / stilove pisanja koji se koriste u hrvatskom jeziku i engleskom jeziku; stoga riječ "scooter" prikladnije je pisati riječju "skuter" a slovo "x" (osim poštujući strani izvornik poput npr. "X-Max") u našoj abecedi jednostavno ne postoji, kao što ne postoje ni interpunkcijski znakovi ".." već "..." no i oni imaju svoju primjenu.
Rečenice ne mogu počinjati veznicima, nepravilno korištenje velikih slova se smatra vikanjem što nije pristojno, niste sjeli danas citiram "na sve nabrojano" nego na sve nabrojane itd., dok sama kontrukcija vaših rečenica teško može biti opravdana korištenjem mobitela za objavu istih.

Dozvolite i moj mali osvrt na Vaš upit. Čudi me da odrasla osoba ne može sama doći do nekih zaključaka sve da iole površno poznaje tržište i ponudu na dva kotača. Onaj tko sa kvalitetnog motora kao što je "Versys" bilo koje generacije želi preći na maksi-skuter teško da ičim može biti zadovoljan u potpunosti, osim sa onom cjenovnom klasom koja sami postupak čini besmislenim u odnosu na vrijednost vozila koje se već posjeduje. Motiv može biti zamjena uz određeni financijski dobitak (što koliko sam shvatio ovde nije slučaj) ili stvar čisto praktične naravi; nitko ne dvoji da su usporedivi skuteri praktičniji i često udobniji od motora te da imaju svoju širu namjenu, no svi smo svjesni da je moto-industrija već dugo počela brisati jasnu granicu između čistog skutera i motora, pri čemu nije samo primjer famozna Yamahina perjanica već i mnogi drugi. Trend koji se mnogima ne sviđa i očito vrijeđa njihove "bajkerske" porive uzrokovan je nečim daleko starijim od motora sa unutarnjim sagorijevanjem - čistom ekonomijom i ničim drugim. 
Ukoliko pak ja osobno jesam krivo shvatio Vaše napise te oni zaista jesu ozbiljan, mada nevješto sklepan upit onda mi dozvolite da i ja kao "Dalmoš" dam svoj skroman doprinos Vašim dilemama; ostanite pri/na Versysu.

doslovno hvala od riči do riči,imaš piće kad se sitiš  :palacgore:
inače ovde san osobno u par navrata ulazio u rasprave sa pojedinim likovima koje nemaju smisla pa se sitin basne o vuku,tovaru i travi i tu se ipak zakočim,trava je plava i amen  :cool:
evo on je očita ili osjetio neku zlobu iz mene a ja samo naglašavam da niti sam nije siguran šta točno traži
ono šta se primjećuje je sljedeće,niti je siguran u kubikažu niti mu paše položaj sjedenja a sad spominje i ženu koja bi nešta vozila
al eto bitno je kao da san ja dalmoš  :palacgore:
Evidentirano

R3nchi

• **
« Odgovori #2559 : 11. Srpanj 2019, 23:24:03 »

Druze @geomaris moje duboke isprike ako vas je izraz Dalmos uvrijedio.Nisam doso ovdje ni vrijedjati a jos manje svadjati se..Doso sam po Savjet.. Mozda vam zvuci nevjerovatno al covjek s godinama promjeni spektar stvari koje ga zanimaju, pa je tako pracenje moto/skut trzista odavno prestalo bit u mojoj interesnoj sferi.. 
Ja se tu nisam vama obratio za pomoc da bi uzdizo svoj vers. Ili bajkerizam(bajker nikad nisam bio niti se osjeco takvim,) ,vec da bi dobio savjet od ekipe koja je u tim vodama,al kao i u svemu konja moras sam zajahat da bi ga mogo kudit ili hvalit.. Necu se vise ovdje oglasavat. Danas sam sam sebi dao neke smjernice na sta da ciljam prilikom prelaska s motora u skuterske vode,jer ipak je nakon svega meni to prijevozno sredstvo od tocke a do tocke b ma koliko ja sebi utvaro drukcije . HVALA VAM JOS JEDNOM SVIMA PUNO STE MI POMOGLI.. nije deranje nego lakse citanje.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.

Evidentirano

Nero

• Vozi: Češće guram
« Odgovori #2560 : 12. Srpanj 2019, 08:19:57 »

Izguglaj koji se najmanje kvari.

Za ono što ti treba, bilokoji skuter je bolji od Versysa. Nedostatak prtljažnog prostora (ili nagrđivanje motora kuferom), šaltanje (uništilo moju kolekciju patika), i lošija zaštita od vjetra i kiše...sve prednosti koje Versys ima su u tvom slučaju nebitne.

Za te novce, uredan Tmax 2008 (ako postoji u tom rangu, al toliko su koštali prije godinu dana kad sam gledao) ili beverly (on mi nekako najsitnije izgleda).
Evidentirano

uffo

• *
« Odgovori #2561 : 12. Srpanj 2019, 08:36:03 »

Izguglaj koji se najmanje kvari.

Za ono što ti treba, bilokoji skuter je bolji od Versysa. Nedostatak prtljažnog prostora (ili nagrđivanje motora kuferom), šaltanje (uništilo moju kolekciju patika), i lošija zaštita od vjetra i kiše...sve prednosti koje Versys ima su u tvom slučaju nebitne.

Za te novce, uredan Tmax 2008 (ako postoji u tom rangu, al toliko su koštali prije godinu dana kad sam gledao) ili beverly (on mi nekako najsitnije izgleda).
Baš tako. Nepotrebna drama, ako se voziš gradom sukter je zakon. Skupiš nešto love i kupiš prijevoz za grad, 200 ccm gotovo svakog proizvođača će obavljati taj posao a versys uskače kad treba. Imaš auto i bicikl. A ako se hočeš šminkati onda je to druga pjesma.

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

Evidentirano

R3nchi

• **
« Odgovori #2562 : 12. Srpanj 2019, 09:10:02 »

Nisam sinoc piso..Jucer potegli do Slo u krskom ima neka trg. Koja ima hrpu polovnih.. Sjeo na kawu j300, hondu onu 750cc,xmaxa400,kymca al ne znam kojeg 300, i iskreno najvise i najblize moto sjedenju mi je Beverly 300 2011 na kojem sam sjedio u Damir moto..E sad vidim da pisu da je Bev 350 nesto manji ne znam moram to izguglat i na njega sjest, (ako nebude 350 bit ce onda 300,),al od svih nekako mi beverly najvise sjeo.. Sad sam treba versu prodat .Vec sad mi se povraca od kojekavih likova iz oglasa.. Ispricavam se svima koje sam smorio al 95x je lakse birat/ trazit motor nego skuter .
Evidentirano

uffo

• *
« Odgovori #2563 : 12. Srpanj 2019, 10:11:48 »

300 je kurton mašina, trunkicu (zanemarivo) jača od 250. Vidim da su na njuškalu cijene nešto niže.  No ti doista moraš preispitati svoje potrebe jer šaraš opasno

Evidentirano

uffo

• *
« Odgovori #2564 : 12. Srpanj 2019, 10:14:57 »

I siguran sam da možeš obići par birtija pa ćeš lako vidjeti sve što te zanima.

Evidentirano

Cvitalo

• **
« Odgovori #2565 : 12. Srpanj 2019, 10:39:52 »

Još jednom ponavljam da Beverly 300 ima 21/22ks, a beverly 350 mislim 33ks. I šta te briga ako je mal a paše ti sidit na njemu i nisi sam steka takav dojam. Najokretniji je od svih i samim time za grad best buy.

Kymco Downtown (na kojem si vjerojatno sidija) i Kawasaki su isti skuteri različitog izgleda s time da je kod 300-ice Downtown za 2 konja jači. Downtown 350 je puno lipši  od njegovog prethodnika iako u konjima ne prednjači. Ja bi ipak njih prije beverlija uzima jer nisu taljani, imaju glomazniji prostor ispod sica, suputnik ima luksuz samo takvi. Pitanje je jedino koji se lipše vozi jer Beverlija nisam baš vozija, pogotovo 350-icu.

Ne znam šta je sa zadnjim modelom Majesty 400, odnosno jesu li riješili prijašnje bolesti al na njega bi rado iša kad bi silazija s motora. Robusniji i luksuzniji od svih a opet ukupna širina odlična za provlačenje na semaforima.
« Zadnja izmjena: 12. Srpanj 2019, 10:44:00 Cvitalo »
Evidentirano

morpheus365

• *
« Odgovori #2566 : 12. Srpanj 2019, 10:59:17 »

Ne pišem nešto po forumu al evo moje iskustvo. Vozim beverly-a, starog, 250ccm, svaki dan po ZG i to u vrijeme najvećih gužvi na mjestima gdje su najveće gužve. S lakoćom se provlačim između auta jer se vozi kao bicikl. Često vidim ekipu na t maxovima, raznim kymco i dr da stoje u koloni jer se nisu mogli probiti naprijed. Beverly to s lakoćom obavlja. Imam još jedan motor za svoj gušt i to je to. Ako ti treba skuter za posao, dućan i sl.,a voziš se u sličnim uvjetima nemaš šta razmišljati. Beverly 350 je moja preporuka. E sad ako se voziš često sa suvozačem sigurno komfor nije kao na većim skuterima, al da se može može se. Pitanje je samo što ti je bitnije, okretnost i lakoća upravljanja po gradu ili komfor vozača i suvozača na dužim turama.

Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk

Evidentirano

Bullet1275

• **
  • Vozi: Ducati Monster
« Odgovori #2567 : 12. Srpanj 2019, 11:36:31 »

Još jednom ponavljam da Beverly 300 ima 21/22ks, a beverly 350 mislim 33ks. I šta te briga ako je mal a paše ti sidit na njemu i nisi sam steka takav dojam. Najokretniji je od svih i samim time za grad best buy.

Kymco Downtown (na kojem si vjerojatno sidija) i Kawasaki su isti skuteri različitog izgleda s time da je kod 300-ice Downtown za 2 konja jači. Downtown 350 je puno lipši  od njegovog prethodnika iako u konjima ne prednjači. Ja bi ipak njih prije beverlija uzima jer nisu taljani, imaju glomazniji prostor ispod sica, suputnik ima luksuz samo takvi. Pitanje je jedino koji se lipše vozi jer Beverlija nisam baš vozija, pogotovo 350-icu.

Ne znam šta je sa zadnjim modelom Majesty 400, odnosno jesu li riješili prijašnje bolesti al na njega bi rado iša kad bi silazija s motora. Robusniji i luksuzniji od svih a opet ukupna širina odlična za provlačenje na semaforima.

Inače je Kymco poznat po dostupnosti i dobavljivosti rezervnih dijelova. :LOL: :LOL:
Evidentirano

Cvitalo

• **
« Odgovori #2568 : 12. Srpanj 2019, 12:07:57 »

Ko više u današnje vrime interneta razmišlja o dobavljivosti dijelova? Iskustva sa dobavom u Splitu uopće nisu loša po tom pitanju iako nemam previše informacija. Nisi se valjda štica jer voziš Dukca? Mislija sam pretežno na piaggio grupaciju. Ne kažem da su loši, al Kymcu više virujem.
Evidentirano

seki22

• Pjađo me vodio kroz djetinjstvo i pomogao da postanem muško, tako mi Tmaxa
  • Vozi: ملك عجلتين
« Odgovori #2569 : 12. Srpanj 2019, 14:00:04 »

Triba se uvik vozit sa stilom
Znaci dvocilindricni maxi skuter po gradu i ako se ima para onda i neki motor za vikend direve od 300-500 km....
Ono iman motor a preko tjedna se vozin na 200 ccm skuteru je bedastoca.....i glava u torbi
temaks obavlja sve bez problema i zbog toga proklet bia....da nema tmaxa sad vi vozia neki lipi motor od 1000-1200 ccm......ovako tesko koji motor moze bit tako dobar i po gradu i vsn grada

Sent from my internet mobile device
Evidentirano
Kralj Majka

noky200

• **
  • Vozi: Piaggio Beverly 250 ie, x10 500
« Odgovori #2570 : 12. Srpanj 2019, 14:11:53 »

Bitno je kaj voziš, kad mi je čovjek reko da je platio remen za burgmana 1500kn i raspalo mu se kvačilo na 25t, koje isto košta fanj, zajebi ti to.

Da ziher bu si kupil tmax, trebali bi prvo prodat ne jednog neg dva vesrsysa, tu neki ko da seru pare.
Evidentirano

R3nchi

• **
« Odgovori #2571 : 12. Srpanj 2019, 14:22:59 »

Kao sto sam reko meni je na prvom mjestu kakaw mi je feeling sjedenja na skuteru tj polozaj vozaca i nogu,  :021: i od sveg probanog tu me najvise zadovoljio beverly 300. :palacgore: :mrgreen:
Eto jedino mi ostaje vidit dal je takav i 350 ako nije bit ce 300, ako je 350 takaw onda cu njega , i raspravu ovim privodim kraju.. mogu svi ostali navedeni Letit  :shock: al to meni nije to..
Isto ko s motorom mogo si mi nudit ninju,yamahu r, ili koju god oces lezaljku, meni su to bezveze motori koji nisu za mene, tako i skuteri...
Jos kad sam vidio da  bev 350 2014+ godista idu u italiji ispod 3k eura nemamo o cem pricat..
« Zadnja izmjena: 12. Srpanj 2019, 16:04:06 R3nchi »
Evidentirano

Bullet1275

• **
  • Vozi: Ducati Monster
« Odgovori #2572 : 12. Srpanj 2019, 18:47:48 »

Ko više u današnje vrime interneta razmišlja o dobavljivosti dijelova? Iskustva sa dobavom u Splitu uopće nisu loša po tom pitanju iako nemam previše informacija. Nisi se valjda štica jer voziš Dukca? Mislija sam pretežno na piaggio grupaciju. Ne kažem da su loši, al Kymcu više virujem.

Nema to veze što vozim jer npr. Piaggio grupa nije ništa napredovala u odnosu na razdoblje od prije 7-8 godina, dok Kymco i Yamaha grabe velikim koracima. Izuzev 330ccm mašine, nema što ponuditi u klasi maxija.

Ali, u tome cjenovnom rangu imaš Beva 350, Vespu GTS, Nexusa 300...

Ja s Piaggiom imam odlična iskustva, Vespa sa 50+t km gaženja, Beverly 350 je na 37 t km, i isto tako par 250ki.

Ja bih tu Beverlya 350, čisto iz razloga što možeš i na duži put s njim, skuter uredno drži 130 km/h putne brzine što je 250/300 forca gas.

Evidentirano

Sinna

• Vozi: Pirellice na V90
« Odgovori #2573 : 13. Srpanj 2019, 18:13:55 »

Triba se uvik vozit sa stilom
Znaci dvocilindricni maxi skuter po gradu i ako se ima para onda i neki motor za vikend direve od 300-500 km....
Ono iman motor a preko tjedna se vozin na 200 ccm skuteru je bedastoca.....i glava u torbi
temaks obavlja sve bez problema i zbog toga proklet bia....da nema tmaxa sad vi vozia neki lipi motor od 1000-1200 ccm......ovako tesko koji motor moze bit tako dobar i po gradu i vsn grada

Sent from my internet mobile device
Tako je Seki triba se vozit sa stilom i po Splitu ti triba najmanje 500 ccm,( 2 cilindra, šta piči 250 km/h) skuter koji košta 100000 kn!!! Mislim da je i to malo s obzirom koje udaljenosti prevaljuješ sa skuterom po Splitu!!! :misli: :shock:
Split = sjever-jug=3km i istok-zapad=5km   :lolcry:
Da si reka za Rim, Paris, London....., ajde
Neki govore da si na bijelom, a ja se pitam da li glatko ili oštro???? :LOL:
Evidentirano
#FORZA DUCATI - #DESMOSINNA
Tuono V2- the best naked

uffo

• *
« Odgovori #2574 : 13. Srpanj 2019, 19:28:48 »

Tako je Seki triba se vozit sa stilom i po Splitu ti triba najmanje 500 ccm,( 2 cilindra, šta piči 250 km/h) skuter koji košta 100000 kn!!! Mislim da je i to malo s obzirom koje udaljenosti prevaljuješ sa skuterom po Splitu!!! :misli: :shock:
Split = sjever-jug=3km i istok-zapad=5km   cry:
Da si reka za Rim, Paris, London....., ajde
Neki govore da si na bijelom, a ja se pitam da li glatko ili oštro????

Evidentirano
 Str: 1 ... 101 102 [103] 104 105 106   Gore

Stranica je generirana za 0.27 sekundi uz 21 upita.